Star Wars Jedi Survivor: Solve Tomb of Uhrma

پشت قبر انواع ثواب خواهی یافت. ابتدا با یک قفسه سینه با Stim Canister روبرو می شوید. اگر سپس در شکاف افتادید و دیوار سست را از بین بردید، می توانید راه را ادامه دهید. اکنون می توانید اسکووا را در کشتی کوچکش پیدا کنید که در صورت تعامل با او ماهی دیگری را برای آکواریوم شما جمع آوری می کند.

اگر به دویدن ادامه دهید، با یک دشمن افسانه ای به نام Sutaban-Alpha روبرو خواهید شد که از امتیاز قمار محافظت می کند. هنگامی که او را شکست دادید، می توانید جایزه را جمع آوری کنید.

اگر نمی خواهید چیزی بخوانید، فقط می توانید این کار را انجام دهید ویدیوی زیر نگاه کن آنجا ما مکان و راه حل پازل را به شما نشان خواهیم داد. در زیر همه چیز را با جزئیات شرح می دهیم.

اینجاست که می‌توانید مقبره اورما در جده را در بازی Star Wars Jedi Survivor پیدا کنید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
در اینجا مقبره اورما را در جده خواهید دید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

بستر، زمینه:ویندوز 10، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس

مقبره اورمه – حلول

آیا توانستید معمای آرامگاه اوهرما را حل کنید؟ اگر مشکلی دارید در نظرات با ما در میان بگذارید. ما سعی می کنیم به شما کمک کنیم.منبع

اگر شما درست تابوت به شما، دروازه باز می شود. ترتیبی که تابوت ها را فعال می کنید مهم نیست. تصویر زیر تابوت هایی را که باید جابجا کنید به شما نشان می دهد:

باید این تابوت ها را بکشی تا قبر باز شود.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
باید این تابوت ها را بکشی تا قبر باز شود. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

مقبره اورمه – ثواب

جدا علاوه بر پایگاه سرس و پازل دروازه برای یافتن برادر آرمیاس، یک پازل برای ورود به مقبره اورما نیز دارد. این تصویر زیر محل قبر را نشان می دهد:

در طول داستان Star Wars Jedi: Survivor شما از سیاره Jedha دیدن می کنید. در آنجا معمایی در مقبره اوهرما خواهید دید. در ادامه توضیح می دهیم که چگونه قبر عهرمه را حل می کنید و چه پاداشی در انتظار شماست.