در Star Wars Jedi: Survivor می توانید اقلام آرایشی را در فروشگاه Doma خریداری کنید، برای این کار به Priorit Nuggets نیاز دارید. در ادامه به شما در جستجوی گنجینه ها کمک خواهیم کرد.

همه دسته های اولویت با محلات

در مجموع 100 دسته اولویت دار وجود دارد در Star Wars Jedi: Survivor. برای به دست آوردن جایزه “خرید ولگردی”، باید تمام 100 قطعه Priorit را پیدا کنید و از آنها برای خرید همه موارد موجود در فروشگاه Doma استفاده کنید. شما می توانید فروشگاه Doma را در منطقه پاسگاه (Rambler’s Reach) پیدا کنید. در آنجا یکی از 10 کانتینر Stim و یکی از 15 Force Tears را نیز خواهید یافت.

می‌توانید توده‌های اولویت‌دار را در سیارات Coruscant، Nova Garon و Koboh پیدا کنید. 7 از آنها وضعیت خودشان روی این سیاره Coruscant، 5 در Nova Garon و بقیه در Koboh. آخرین قطعه اولویت در Koboh با برنده شدن در تمام مسابقات هولوتاکتیک به دست می آید. شما می توانید همه چیزهای دیگر را در این سیاره جمع آوری کنید. شما با به خدمت گرفتن Bhima و Tulli، مسابقات هولوی تاکتیکی را در کانتینای خود باز می کنید.

نکته مهم: مطمئن شوید که پازل Tomb of the Wayfinder را در Jedha کامل کنید. تکمیل کوئست به شما امکان ارتقای نقشه Treasures را می دهد. این به شما آثاری (Priorit Nuggets، Jedha Scrolls و Datadisks) را نشان می دهد که هنوز در هولومپ خود پیدا نکرده اید. این کار یافتن توده های اولویت را برای شما بسیار آسان تر می کند. علاوه بر این، ماموریت جانبی 3 اسلات جایزه اضافی را به شما می دهد.

را ویدیوی زیر توسط YouTuber “WoW Quests” به شما نشان می دهد همه محلات 100 توده اولویت:

برای پیدا کردن تمام دسته های اولویت، ابتدا باید از طریق داستان Star Wars Jedi: Survivor بازی کنید. این به شما تمام مهارت ها را می دهد تا به همه مناطق روی نقشه دسترسی پیدا کنید. اگر خیلی زود شروع به جستجوی دسته های اولویت کنید، ممکن است در برخی مکان ها گیر کنید. تا جایی که می توانید Priority Clumps را در طول داستان جمع آوری کنید و بقیه را پس از اتمام داستان اصلی دریافت کنید.