Star Wars Jedi Survivor: Cantina Recruits with Locations


در Star Wars Jedi: Survivor، Cantina در Koboh بخش مرکزی عملیات شما است. همچنین می توانید نیروهای جدید را برای پایگاه جذب کنید و در نتیجه آن را گسترش دهید. در ادامه ما به شما همه مکان های استخدام شده و همچنین نحوه باز کردن موفقیت “حداکثر ظرفیت” را به شما نشان می دهیم.

یک راه حل کامل کانتینا دریافت کردم

برای اینکه کانتینای شما پر شود، باید این کار را انجام دهید در مجموع 15 نفر را استخدام کنید که در 11 مکان پخش شده اند. در زیر همه مکان‌های استخدام اختیاری را به شما نشان می‌دهیم، زیرا به طور خودکار 3 مورد را دریافت می‌کنید. موسی، تورگل و کایج، که برای همه شکارچیان فضل نیز مهم است، به تنهایی راه خود را به کانتینا می‌یابند. ما مکان آنها را فهرست نمی کنیم زیرا شما آنها را به طور خودکار در طول داستان دریافت می کنید.

هنگامی که همه افراد استخدام شده را پیدا کردید، جایزه حداکثر ظرفیت باز می شود. شما همچنین به تعدادی سرباز نیاز دارید تا همه ماهی ها را بگیرید یا بتوانید مسابقات هولوتاکتیک را انجام دهید.

همه افراد استخدام شده با محلات

توآ – محل

شما در واقع با توآ ملاقات می کنید به طور خودکار در فصل 2، اما شما باید با او تعامل داشته باشید تا او بتواند به کانتینای شما بیاید. شما میتونید اونها رو در … پیدا کنید منطقه بازالتگرابن (جنگل بازالت) در کوبوه.

این ویدیوی زیر ظاهر و قیافه آنها را به شما نشان می دهد محل:

پیلی والده – محله

پیلی والده او را ملاقات می کند شبیه توآ به طور خودکار، اما در فصل 4 در مورد جها، به طور خاص در منطقه کوه جدول طوفانی (زیارت). تو هم باید باهاش ​​رفتار کنی تعامل داشتن، تا او بتواند به کانتینای شما بیاید. سپس او را در پشت بام کانتینا خواهید یافت، جایی که او از باغ شما مراقبت می کند. به هر حال، شما می توانید به محض کاشت آنها اطلاعات جدیدی در مورد همه دانه ها از او دریافت کنید.

تصاویر زیر موقعیت و ظاهر پیلی والده را به شما نشان می دهد:

شما می توانید پیلی را در Star Wars Jedi: Survivor از روی لباس بدنش بشناسید.
شما می توانید پیلی را با کت و شلوار تمام بدنش بشناسید.
پیلی را می‌توانید در Star Wars Jedi: Survivor on Jedha در منطقه Stormy Mesa پیدا کنید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
می توانید Pili را در Jedha در منطقه Stormy Mesa پیدا کنید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

اسکووا – محل

شما می توانید Skoova را در منطقه Foothill Falls (مرگ کاوشگر) در Koboh. اما شما می توانید ابتدا آن را انجام دهید استخدام از فصل 5، زیرا حتماً یاد گرفته اید که چگونه مانت ها را رام کنید.

اسکووا خرچنگ سخنگو با لباس خیسش در قایقش منتظر شماست. به هر حال، اگر می خواهید تمام ماهی های بازی را پیدا کنید و آکواریوم خود را تمیز کنید، باید او را به خدمت بگیرید.

این تصاویر زیر ظاهر اسکووا و او را به شما نشان می دهد محل:

اسکووا در قایق خود در Star Wars Jedi: Survivor in the Foothill Falls (مرگ کاوشگر) می نشیند.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
اسکووا روی قایق خود در منطقه Foothill Falls (مرگ کاوشگر) می نشیند. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
این جایی است که می توانید Skoova را در Koboh در Star Wars Jedi: Survivor پیدا کنید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
این جایی است که می توانید Skoova را در Koboh پیدا کنید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

Ashe Javi و DD-EC – مکان

می توانید Ashe Javi و DD-EC را در این قسمت پیدا کنید منطقه Rambler’s Reach در Koboh. نزدیک استخر آب است. شما فقط باید به آنها نزدیک شوید و با آنها تعامل کنید. سپس آنها در کانتینای شما هستند و در آنجا موسیقی پخش می کنند.

دو تصویر زیر ظاهر و ظاهر آنها را نشان می دهد محل از هر دو:

Ashe Javi و DD-EC در Star Wars Jedi: Survivor.
Ashe Javi و DD-EC در Star Wars Jedi: Survivor.
می توانید Ashe Javi و DD-EC را در منطقه Harvest Ridge (Rambler's Reach) پیدا کنید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
می توانید Ashe Javi و DD-EC را در منطقه Harvest Ridge (Rambler’s Reach) پیدا کنید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

مکان دروید پیت

در حال حاضر می توانید pit droid را در فصل 2 در Koboh، به طور دقیق تر در قسمت پیدا کنید منطقه محل سقوط (دره بیل مکانیکی). با این حال، شما فقط می توانید او را بعد از فصل 4 استخدام کنید، به محض اینکه بمیری Force ability Lift را یاد گرفت دارند. شما این مهارت را به طور خودکار در پیشرفت داستان دریافت می کنید.

اگر توانایی Lift Force را دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قایق او را از گل و لای بیرون بیاورید تا او را جذب کنید. ویدیوی زیر موقعیت مکانی را به شما نشان می دهد:

بهیما و تولی – محل

می توانید بهیما و تولی را در این قسمت پیدا کنید منطقه Rambler’s Reach در Koboh. تو بیا پیششون به طور خودکار از پایان فصل 3 گذشته است. وقتی به آنها نزدیک می شوید صدای بلندی از خود می دهند.

یک مانت بگیرید و از آن برای پرش روی خط الراس سمت راست نقطه مراقبه (صخره جوشان) استفاده کنید. حالا شما باید دشمنان اطراف را شکست دهید و سپس با هر دوی آنها تعامل کنید. هنگامی که آنها در کانتینای شما هستند، می توانید مسابقات هولوتاکتیک را با آنها انجام دهید، که همچنین برای تمام تروفی ها و دستاوردها مهم هستند.

ما آن را به شما نشان خواهیم داد مکان در ویدیوی زیر:

جاوا – محل

بله شما می توانید فقط زمانی استخدام کنید که Merrin’s Talisman داشته باشید و می تواند در هوا حرکت کند. با پیشرفت در بازی، به طور خودکار این توانایی را دریافت می کنید.

بعد از اینکه توانایی را داشتید باید وارد آن شوید به منطقه مسکونی متروکه (Rambler’s Reach) در Koboh سفر کنید. سپس باید کل شهرک را طی کنید و یک بخش پلتفرمر کمی طولانی‌تر را تکمیل کنید.

این ویدئوی زیر مکان و مسیر جاوا را به شما نشان می دهد:

T-1N8 – محل

T-1N8 واقع شده است ورودی غارهای Phon Qi جایی که می توانید با یک حریف افسانه ای نیز ملاقات کنید. به منطقه بروید Foothill Falls (مرگ کاوشگر)، همان مکانی که برای اولین بار با Skoova ملاقات کردید.

حالا بر روی قله پرنده در سمت چپ بالا رفته و به سمت دیگر پرواز کنید. در آنجا باید وارد شوید زیرزمین خانه پیاده روی کنید تا به ورودی غارهای Phon Qi برسید. در خود خانه نیز یک قوطی گیره دار پیدا خواهید کرد.

به شرح زیر ویدئو مکان T-1N8 را به شما نشان می دهد:

Zygg Soza & Wini Eres – به زیگ در باتلاق کمک کنید

می‌توانید زیگ سوزا و وینی ارس را در اینجا پیدا کنید منطقه Sticky Bog در Koboh. برای جذب آنها باید ماموریت جانبی “Help Zygg in the Swamp” را کامل کنید.

این ویدئوی زیر موقعیت این دو و راه حل ماموریت فرعی را به شما نشان می دهد. فقط مطمئن شوید که شما دارای قدرت بلند کردن باید آنها را جذب کند. شما این مهارت را به طور خودکار در پیشرفت داستان دریافت می کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع