Star Wars Jedi Survivor: All Stim Containers با مکاندر Star Wars Jedi: Survivor شما فقط تعداد معینی Stims بین نقاط مدیتیشن در دسترس دارید. در ادامه تمام مکان های ظروف استیم را به شما نشان می دهیم تا مقدار استیم شما افزایش یابد.

All Stim Canisters در Star Wars Jedi: Survivor

شما بازی را در مجموع با 2 استیم شروع می کنید. با این حال، یافتن صندوق‌هایی با ظروف استیم، تعداد Stim‌هایی را که BD-1 می‌تواند حمل کرده و به شما تحویل دهد، افزایش می‌دهد. وقتی تمام استیم های شما تمام شد، باید روی نقاط مدیتیشن مدیتیشن کنید تا دوباره آنها را پر کنید. اما فقط به یاد داشته باشید که این باعث می شود همه دشمنان دوباره به وجود بیایند.

یادداشت مهم: ما تاکنون 8 کانتینر استیم پیدا کرده‌ایم، بنابراین تعداد شما به 10 استیم اشاره می‌کند. راهنما هنوز در دست ساخت است. اگر ستم های بیشتری پیدا کنیم، آنها را اضافه می کنیم.

همچنین باید روی درخت مهارت Survival سرمایه گذاری کنید و مهارت های زیر را به دست آورید:

  • فرمول بهبود یافته Stim
  • فرمول Perfected Stim

این دو توانایی به شما زندگی بیشتری در هر Stim می دهد.

همه Stims در Coruscant

در منطقه کارخانه گوشت زیر شهر (منطقه: صنعت زیرشهر) اولین قوطی استیم است، همچنین یک نقطه مراقبه در نزدیکی آن وجود دارد. اما مراقب باشید، زیرا قفسه سینه توسط حریف کمی قوی تر محافظت می شود.

ما آن را به شما نشان خواهیم داد مکان در ویدیوی زیر:

همه Stims در Koboh

بر می توانید کوبو را در منطقه پاسگاه (Rambler’s Reach) در فروشگاه دوما خریداری کنید. یک قوطی استیم پیدا کنید برای این شما باید، با این حال، در فروشگاه Doma با توده های اولویت خرید کد مرموز پس از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در سمت چپ خود را هک کنید، پشت آن صندوقچه است. این ویدیوی زیر موقعیت مکانی را به شما نشان می دهد:

قوطی استیم بعدی روشن است Koboh در منطقه Basaltgraben (جنگل بازالت). در ویدیوی زیر موقعیت مکانی را به شما نشان می دهیم:

سومین قوطی استیم بالا Koboh در منطقه Sticky Bog واقع شده است. مهم: تو باید قدرت بلند کردن را داشته باشد برای رسیدن به Stim Chest. همچنین، قوطی استیم توسط یک دشمن افسانه ای محافظت می شود. ما در ویدیوی زیر به شما نشان می دهد که درگیری و مکان آن را نشان می دهد:

چهارمین قوطی استیم را باز کنید Koboh را می توان در منطقه زیربنای رصدخانه (رصدخانه کوهستان) یافت. تو رسیدی به طور خودکار در طول داستان اصلی به این منطقه. ما آن را به شما نشان خواهیم داد مکان دقیق در فیلم زیر:

همه Stims در Jedha

در طول ماموریت اصلی Journey to Ceres Base شما به طور خودکار از سینه Stim با Merrin عبور خواهید کرد. او در است منطقه حفره حفاظت شده (کویر نارکیس). در ویدیوی زیر موقعیت مکانی را به شما نشان می دهیم:

اگر شما این کار را انجام دهید رمز و راز آرامگاه اوهرما حل کنید، ظرف بعدی استیم را دریافت می کنید. این ویدئوی زیر راه حل پازل و محل استیم را به شما نشان می دهد:

همه Stims در Shattered Moon

در می توانید ماه نابود شده را در منطقه مونتاژ (ریخته گری متروکه) پیدا کنید. نزدیکترین قوطی stim. برای عبور از منطقه، باید بخش jump’n’run را تکمیل کنید. پس از سر خوردن بین طناب هایی که در مکان های خاصی برق دار شده اند، چندین مسیر دیواری به سمت شما می آید. بعد از وال‌ران‌ها، روی طناب بعدی می‌چرخید، اما در اینجا باید روی سکو بیفتید. در این منطقه Stim Canister را خواهید یافت. ما آن را به شما نشان خواهیم داد مکان و روش دقیق در فیلم زیر:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع