Spotify، Apple Music & Co.

اطلاعات بیشتر درباره سرویس کتاب صوتی Audible:

BookBeat

زبان ها:آلمانی

کتابفروش هم تالیا یک سرویس کتاب صوتی ارائه می دهد که در آن می توانید بیش از 9.99 یورو در ماه دانلود کنید 80000 عنوان دو کتاب صوتی را انتخاب و دانلود کنید. مانند Audible، کتاب ها را می توان پس از لغو نگه داشت. برای همه کسانی که به ندرت به کتاب های صوتی گوش می دهند یا دوست دارند یک کتاب صوتی بسیار خاص را متعلق به خود بنامند، کاربردی است. که پخش کتاب صوتی از Thalia همچنین می توانید آن را به مدت 30 روز کاملا رایگان و بدون تعهد تست کنید.

skoobe

اگر می‌خواهید بدانید چگونه کتاب‌های صوتی را در Spotify پیدا کنید، باید در اینجا به خواندن ادامه دهید:

اپل موزیک

Spotify در درجه اول به عنوان یک سرویس پخش موسیقی شناخته می شود، اما برخی از کتاب های صوتی نیز دارد. متأسفانه نتوانستیم به تعداد دقیق آن پی ببریم. می توانید Spotify Premium را به مدت یک ماه به صورت رایگان تست کنید. تا به راحتی خود را در مورد کتابخانه کتاب صوتی متقاعد کنید. پس از دوره رایگان، شما 9.99 یورو در ماه برای عضویت حق بیمه معمول، 12.99 یورو برای دسترسی با دو حساب شخصی، 14.99 یورو برای خانواده های تا شش نفر و همچنین تخفیف برای دانشجویان وجود دارد. شما فقط 4.99 یورو در ماه پرداخت می کنید. Spotify را می توان در هر زمان با فشار یک دکمه لغو کرد.

Spotify Premium را به صورت رایگان امتحان کنید

مشروعیت تا کنون بیش از 180000 کتاب صوتی و کتاب‌های الکترونیکی موجود و در حال حاضر تنها ارائه‌دهنده کتاب صوتی است که می‌توانید با آن قراردادی شامل کتاب‌خوان الکترونیکی منعقد کنید. دو مدل اشتراک بدون و چهار مدل با کتابخوان الکترونیکی «کیندل 10» به شما پیشنهاد می شود. قیمت ها از 8.99 یورو برای اشتراک حق بیمه با قرارداد 12 ماهه یا 9.99 یورو بدون اشتراک شروع می شود. Legimi شما همچنین می توانید اول آن را به مدت 21 روز رایگان امتحان کنیدتا شما را از پیشنهاد متقاعد کند.

books.de

در قابل شنیدن این اپلیکیشن کتاب صوتی داخلی آمازون است. هر ماه می‌توانید از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید 200000 عنوان انتخاب، دانلود و گوش دادن به یک کتاب صوتی. نکته خاص این است که شما این کتاب های صوتی را حتی اگر ترک کنید نگه دارید. بنابراین برای کسانی که به ندرت به کتاب های صوتی گوش می دهند یا می خواهند بارها و بارها یک کتاب بسیار خاص را بشنوند کاملاً مناسب است. Audible همچنین پادکست های انحصاری تولید می کند که فقط می توانید در آنجا گوش دهید. فقط تا 8 ژانویه می توانید به مدت 3 ماه به صورت رایگان Audible کنید آزمایش کردن. اگر تصمیم به ادامه استفاده از این سرویس دارید، هزینه اشتراک 9.95 یورو در ماه خواهد بود. Audible را می توان به صورت آنلاین در هر زمان لغو کرد.

در skoobe شما می توانید از یک کتابخانه بیش از 400000 عنوان نامحدود را انتخاب کنید و لذت گوش دادن و خواندن را در یک واحد داشته باشید. این سرویس پخش کتاب صوتی یک اشتراک ماهانه انعطاف پذیر و یک اشتراک سالانه ارائه می دهد. شما می توانید در هر زمان با پرداخت 19.99 یورو در ماه لغو کنید، اما اگر مطمئن هستید که به طور منظم از این سرویس استفاده خواهید کرد، اشتراک سالانه 215.88 یورو کمی بیشتر ارزش دارد، زیرا این مبلغ معادل 17.99 یورو در ماه است. . اگر مطمئن نیستید که کدام مدل اشتراک برای شما مناسب است، می توانید Skoobe را به مدت 30 روز رایگان و بدون تعهد آزمایش کنید.

چشمک زن

برای همه کسانی که می خواهند کتاب های صوتی زیادی گوش کنند، ارزشش را دارد BookBeat با مدل های مختلف اشتراک و 100000 عنوان احتمالاً بهترین است. اگر می خواهید موسیقی نامحدود را نیز پخش کنید، باید کتاب های صوتی Deezer قطعا نباید از دست داد برای کسانی که زیاد گوش می‌دهند و اهل کتاب هستند، می‌توانیم Nexory توصیه. خوشبختانه، اکثر ارائه دهندگان استریم مراحل تست رایگان را ارائه می دهند که در طی آن می توانید ابتدا به برنامه کتاب صوتی مناسب مطابق با سلیقه خود گوش دهید.

محتوای خارجی قابل نمایش نیست.

کتاب های صوتی Deezer

اپل موزیک از سال 2021 کتاب های صوتی ارائه نکرده است، اما نمایشنامه های رادیویی مانند “شرلوک هلمز کرونیکلز” یا “بی بی و تینا” را هنوز می توان یافت. البته سرویس استریم اپل دسترسی نامحدود به موسیقی را نیز ارائه می دهد. با پرداخت 4.99 یورو در ماه، دانشجویان و کسانی که از یک پیشنهاد تا حدودی باریک برایشان مهم نیست، می توانند به موسیقی خالص گوش دهند. تعرفه عادی برای 9.99 یورو در دسترس است و خانواده های تا شش نفر 14.99 یورو می پردازند. همچنین می توانید Apple Music را به مدت یک ماه کاملا رایگان امتحان کنید و همچنین می توان این سرویس را در هر زمان و بدون هیچ مشکلی لغو کرد.

Apple Music را به صورت رایگان امتحان کنید

قابل شنیدن

BookBeat یک برنامه کتاب صوتی با بیش از است 100000 کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی و شما می توانید به صورت جداگانه تصمیم بگیرید که کدام اشتراک برای شما مناسب تر است. شما می توانید بین تعرفه پایه 9.99 یورو در ماه، که در آن می توانید تا 25 ساعت کتاب صوتی در ماه گوش دهید، تعرفه استاندارد 14.99 یورو برای حداکثر 100 ساعت گوش دادن در ماه، و تعرفه ممتاز برای هر ماه، انتخاب کنید. 19.90 یورو در ماه با لذت گوش دادن نامحدود. هر اشتراکی در هر زمان است قابل لغو و شما قرارداد الزام آور منعقد نمی کنید. با BookBeat می‌توانید تا پنج پروفایل خانوادگی را با پرداخت 4.99 یورو به هر اشتراک اضافه کنید و از ساعات گوش دادن با هم استفاده کنید. در حال حاضر می توانید این کار را انجام دهید اشتراک پرمیوم BookBeat به مدت 60 روز کاملا رایگان است آزمایش کردن.

در داستان سرا می توانید به صورت نامحدود به کتاب های صوتی گوش دهید و حتی کتاب های الکترونیکی را با 14.90 یورو در ماه بخوانید. دانشجویان از 33 درصد تخفیف برخوردار می شوند و فقط 9.90 یورو در ماه پرداخت می کنند. به گفته ارائه دهنده، کتابخانه شامل بیش از 250000 عنوان، همه مطمئناً چیزی پیدا خواهند کرد. اشتراک کتاب صوتی نیز در هر زمان و بدون قرارداد قابل لغو است. در حال حاضر می توانید به مدت 7 روز به صورت رایگان از Storytel استفاده کنید زیاد تست کنید و خودتان را متقاعد کنید.

بعدی

در چشمک زن این یک برنامه کتاب صوتی معمولی نیست، اما ما نمی‌خواستیم آن را از شما دریغ کنیم. در اینجا به جای داستان و رمان، کتاب های غیرداستانی برای شما خوانده می شود. اما نه به اندازه معمول خشک و خسته کننده. عبارات کلیدی به طور خلاصه و قابل فهم خلاصه می شوند تا در وقت شما صرفه جویی شود. یک چیز بزرگ، به ویژه برای دانش آموزان، دانشجویان و همه کسانی که تشنه دانش هستند. با 6.67 یورو در ماه، شما دسترسی نامحدودی به اوور دارید 5000 کتاب تخصصی و غیرداستانی در کتابخانه. می توانید تست کنید Blink نیز به مدت هفت روز کاملا رایگان است. Blinkist همچنین می تواند در هر زمان لغو شود و شما یک قرارداد الزام آور منعقد نمی کنید.

Blinkist را به صورت رایگان امتحان کنید

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد Deezer Premium را از اینجا دریافت کنید:

داستان سرا

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

شما عاشق کتاب های صوتی هستید و همچنان به دنبال یک اپلیکیشن کتاب صوتی مناسب هستید، اما به دلیل انتخاب زیاد نمی توانید تصمیم بگیرید؟ جای تعجب نیست، زیرا مدل‌ها، قیمت‌ها و محتواهای اشتراک بسیار زیادی وجود دارد. ما ارائه دهندگان معروفی مانند Spotify، Audible و Apple Music را بررسی کردیم – اینها نتایج هستند.