Sommerhaus der Stars: برنده تمام فصول قبل

در سال 2017، نیکو شوارتز مدل و دوست دخترش ساسکیا آتزرودت که به عنوان کاندیدای لیسانس شناخته می شود، برنده شدند. باز هم، برد تأثیر مثبتی بر رابطه نداشت. پس از رفت و آمدهای بی پایان و حتی نامزدی، این زوج سرانجام در تابستان 2017 از هم جدا شدند.

فصل 3: آیریس و اووه آبل

آیریس و اووه آبل (منبع: IMAGO/Revierfoto).
آیریس و اووه آبل (منبع تصویر: IMAGO/Revierfoto)

امسال فصل دیگری از Sommerhaus وجود خواهد داشت که برندگان جدیدی را تولید خواهد کرد. اولین شرکت کنندگان و زوج های مشهور قبلا تایید شده اند و فیلمبرداری آغاز شده است، به طوری که هیچ چیز مانع شروع خانه تابستانی در سال 2023 نمی شود.

دونالد ترامپ، هلن فیشر یا تیم کوک؟ آیا این افراد مشهور را به عنوان ایموجی می شناسید؟

رهایی:1395/03/01

همه برندگان در خانه تابستانی ستاره ها

زبان ها:آلمانی

اما چه کسی برنده فصل های قبلی و در نتیجه جایزه 50000 یورویی شده است؟ به خاطر سپردن در اینجا در گذشته سخت است، زیرا تا زمانی که درگیری سرگرم کننده بین شرکت کنندگان وجود داشته باشد، در نهایت چه کسی برنده می شود، اهمیتی ندارد.

راستی: در RTL + می‌توانید همه فصل‌ها را به جز فصل چهارم تماشا کنید. در زیر لینک می توانید به صورت رایگان در سرویس پخش ثبت نام کرده و از آن استفاده کنید آن را به مدت 30 روز رایگان امتحان کنید.

در سال 2018، اولین زوج متاهل برنده این فصل شدند. اووه و آیریس آبل که در سال 2011 در نمایش گنبدی “Bauer Sucht Frau” با یکدیگر آشنا شدند و عاشق شدند، 50000 یورو را با خود به خانه بردند. آنها هنوز ازدواج کرده اند و اووه در Promi-Big-Brother در سال 2021 شرکت کرد و حتی در آنجا به فینال راه یافت.

فصل 4: النا میراس و مایک هیتر

مایک هیتر و النا میراس (منبع: IMAGO/nicepix.world).
مایک هیتر و النا میراس (منبع تصویر: IMAGO/nicepix.world)

در ادامه حافظه شما را تازه می کنیم و به شما نشان می دهیم لیست تمام برندگان فصل های قبل خانه تابستانی ستاره ها.

فصل 1: Xenia Princess of Saxony & Rajab Hassan

Xenia Princess of Saxony and Rajab Hassan (منبع: IMAGO/Eventpress).
زنیا شاهزاده ساکسونی و رجب حسن (منبع تصویر: IMAGO/Eventpress)

در سال 2019، النا میراس و مایک هیتر شرکت کنندگان Love Island برنده شدند. فیوز کوتاه النا باعث شد لحظات بسیار داغی بین این زوج ایجاد شود که در سپتامبر 2020 برای همیشه از هم جدا شدند و یک دختر با هم دارند.

فصل 5: کارو و آندریاس روبنز

آندریاس و کارو روبنز (منبع: IMAGO/nicepix.world).
آندریاس و کارو روبنز (منبع تصویر: IMAGO/nicepix.world)

خانه تابستانی ستاره ها در سال های اخیر خاطره انگیزترین درگیری های زوج های مشهور را برای ما به ارمغان آورده است. چه همسران بلندمدت یا روابط عاشقانه تأثیرگذار کوتاه مدت، همه در خانه تابستانی ملاقات می کنند و حتی قوی ترین روابط در اینجا مورد آزمایش قرار می گیرند.

با پاتریک رومر و آنتونیا همر، زوج دیگری از «Bauer Sucht Frau» در سال 2022 برنده این نمایش شدند. با توجه به رفتار سمی پاتریک نسبت به آنتونیا در طول فصل قابل توجه است. مدت کوتاهی پس از فصل، شانس کشاورز به پایان رسید.

فصل 8: ???

نسخه:وب

در سال 2020، زوج بدنساز کارولین و آندریاس روبنس که از طریق سریال VOX “خداحافظ آلمان” شناخته شدند، برنده شدند. روبن ها تنها زوجی هستند که به غیر از هابیل ها هنوز با هم هستند.

فصل 6: لارس اشتاینهوفل و دومینیک اشمیت

لارس اشتاینهوفل و دومینیک اشمیت (منبع: RTL/Stefan Gregorowius).
لارس اشتاینهوفل و دومینیک اشمیت (منبع تصویر: RTL/Stefan Gregorowius)

در سال 2021، لارس اشتاینهوفل ستاره «Unter Uns» و دوستش دومینیک اشمیت برنده مسابقه شدند. دوباره، این رابطه اخیراً به پایان رسیده است و به نظر می رسد که دیگر پایان خوشی وجود ندارد.

فصل 7: آنتونیا همر و پاتریک رومر

آنتونیا همر و پاتریک رومر (منبع: RTL/Stefan Gregorowius).
آنتونیا همر و پاتریک رومر (منبع تصویر: RTL/Stefan Gregorowius)

Xenia Princess of Saxony و دوست پسرش در آن زمان، آکروبات ورزشی راجب حسن، در سال 2016 برنده فصل اول شدند. این زوج نه تنها به دلیل آمادگی ورزشی خود، بلکه به لطف شخصیت قاطع زنیا، توانستند در این مسابقه پیروز شوند. با این حال، پیروزی نتوانست رابطه را نجات دهد. شش ماه بعد، این زوج که اتفاقاً یک پسر با هم دارند، به رابطه خود پایان دادند.

فصل 2: ​​ساسکیا آتزرودت و نیکو شوارتز

نیکو شوارتز و ساسکیا آتزرودت (منبع: IMAGO/7aktuell).
نیکو شوارتز و ساسکیا آتزرودت (منبع تصویر: IMAGO/7aktuell)

خانه تابستانی ستاره ها فصل های زیادی داشته است که زوج های مشهور برنده ای را به وجود آورده است. اما لیست برندگان دقیقاً چگونه است؟ در این مرحله ما یک مرور کلی از تمام زوج های پیروز تا کنون ارائه می دهیم.