Skyrim: 6 سلاح منحصر به فرد که مطمئناً همه آنها را نمی شناسیددنیای باز The Elder Scrolls 5: Skyrim سلاح های زیادی آماده کرده است. برخی از آنها بسیار نادر هستند و اغلب به شما قدرت خاصی می دهند. ما به شما نشان خواهیم داد که این سلاح های منحصر به فرد کجا در Skyrim پنهان شده اند.

سلاح های منحصر به فرد

هزاران سلاح در Skyrim وجود دارد. برخی به ویژه قوی هستند، برخی دیگر به ویژه منحصر به فرد هستند. تمامی سلاح های زیر را می توان در مراحل اولیه بازی به دست آورد. اگر می دانید کجا هستند. ما در اینجا برای شما توضیح می دهیم. بیشتر آنها در مورد این سلاح های منحصر به فرد نمی دانند – بله، باید کسی آنها را پیدا کرده باشد – اما آیا واقعاً از تمام مزایای این سلاح ها اطلاع دارید؟ خودتان بخوانید و ببینید.

احتمالاً بسیاری از شما این قوس را نادیده گرفته اید. زیرا Bow of the Hunt در غاری قرار دارد که نه در نقشه مشخص شده است و نه مشخص خواهد شد. غار Purespring درست زیر دریاچه Purespring در شاهزاده Rift واقع شده است.

فقط در دریاچه شنا کنید، صندوق گنج را در پایین بگیرید و روی طاقچه ای در پشت صخره ها در طرف دیگر بپرید. توجه: بسته به اینکه در چه سطحی هستید، اکنون دو راه برای رسیدن به قوس وجود دارد. اگر فقط سطح پایینی دارید، می دوید، از ترول چربی رد می شوید و دوباره به سرعت بیرون می روید. آیا سطح بالاتری دارید، آن را به ترول کثیف می دهید.

کمان 20 آسیب اضافی در برابر حیوانات برای شما به ارمغان می آورد. فقط به خرگوش و سایر حیوانات فکر نکنید. از این گذشته، خرس ها، ببرهای دندان صابر، عنکبوت ها و ترول ها نیز حیوانات هستند.

شمشیر منحصر به فرد Dragonbane شاید ناشناخته ترین سلاح در Skyrim نباشد. اما آیا می دانستید که شمشیر موجود در معبد آسمان هاون به سطح شما بستگی دارد؟ هر چه سطح شما بالاتر باشد، آسیب شمشیر بیشتر است.

اگر فقط در سطح 46 یا بیشتر وارد معبد شوید، شمشیر به یکی از قوی‌ترین شمشیرهای بازی تبدیل می‌شود. سپس به جای اینکه در ابتدا فقط 20 آسیب اضافی علیه اژدها وارد کند، 40 آسیب اضافی وارد می کند. ارزش صبر کردن در اینجا را دارد. از این گذشته ، شمشیر تقریباً یک سلاح دیگر است و اژدهاها به سرعت زیر آن می افتند.

در بالای آن، در بالاترین نقطه در تمام Skyrim، در بلندترین کوه به نام Neck of the World، رگه هایی از سنگ معدن پیدا خواهید کرد. در بالای آن یک کلنگ وجود دارد. بازیکنان آلمانی که Skyrim را به زبان آلمانی بازی می کنند شگفت زده نخواهند شد. همه کسانی که Skyrim را به زبان انگلیسی بازی می کنند در حال حاضر بازی می کنند.

زیرا “schartig” در انگلیسی به معنی “بریده” است. یک کلنگ و نام ناچ – الان نباید سکه کم شود؟! به نظر می رسد که کلنگ یک تخم مرغ عید پاک برای Minecraft باشد – مخترع این بازی بالاخره Notch نام دارد. کلنگ مهارت اسمیتینگ را پنج امتیاز افزایش می‌دهد و پنج ضربه اضافی را وارد می‌کند. همچنین می توانید کلنگ را افسون کنید و مهارت ها را به سلاح های دیگر منتقل کنید.

می توان گفت که Ebony Blade خشن ترین سلاح در تمام Skyrim است. شما آنها را در طول تلاش “درب زمزمه” دریافت می کنید، یک تلاش Daedra که در آن مفالاس ظاهر می شود. در پایان او تیغه آبنوس را به شما واگذار می کند. احتمالاً کمی از آن ناامید شده اید – حداقل در ابتدا.

چون تیغه آسیب زیادی نمی زند. اما راهی برای ایجاد آسیب بیشتر از او وجود دارد. برای انجام این کار، به سادگی از تیغه برای کشتن شخصیت‌های غیربازیکنی که تلاشی برای آنها انجام داده‌اید، استفاده کنید. بازرگانی که از آنها چیزی خریده‌اید نیز در اینجا حساب می‌شوند. هر وقت کسی را که قبلاً به او نیکی کرده‌ای را بکشی، تیغه قوی‌تر می‌شود.

تبر جنگی آهنین ماه نیز در ابتدا چندان خاص به نظر نمی رسد. شما می توانید آنها را در نزدیکی Moon Forge و کمپ ماه های خاموش پیدا کنید. شما همچنین می توانید این سلاح و سایر سلاح ها را در شب در Moon Forge جعل کنید.

سلاح ها – مانند تبر – توانایی خاصی دارند: “تا زمانی که ماه ها در آسمان هستند، هدف برای 20 نقطه آسیب می سوزد.” این آسیب های زیادی از سطح 6 وارد می کند. اما شما هنوز این گزینه را دارید که افسون کنید. اسلحه و طلسم برای دیگران. سپس، با کمک یک رتبه افسون بالا و معجون های مناسب، می توانید انواع حتی قوی تر از افسون ایجاد کنید.

برای رسیدن به Firiniel’s End، باید خط جستجوی Dark Brotherhood را تکمیل کنید. شما فقط می توانید کمان را در طول و بعد از تلاش تا زمانی که مرگ ما را قسمت کند جمع آوری کنید. در تلاش شما باید یک خانم را در طول عروسی او ترور کنید. به‌جای اینکه برنامه‌ای ثابت داشته باشید یا فقط با عجله به عروسی بروید، یک تاقچه در سمت راست حیاط پیدا کنید. اینجا کمان گفته می شود، در کنار چند تیر الف.

کمان نه تنها نسبتاً سریع شلیک می کند، بلکه دارای افسونگری است که 20 نقطه سرمازدگی به سلامت و استقامت آسیب وارد می کند. بنابراین می توانید برای مدتی به دشمنان شلیک کنید تا زمانی که به شما برسند. فقط به خاطر داشته باشید که کمان را شارژ کنید.منبع