Skyrim: مسابقه تخصصی برای خبره های واقعی

خیلی سخت؟ خیلی ساده؟ و چه عنوانی گرفتی؟ در نظرات به من بگویید به چند سوال می توانید پاسخ دهید – و اگر به یک مسابقه Skyrim حتی پیچیده تر علاقه دارید، لطفاً به من اطلاع دهید.منبع

شما دارید 1000 ساعت در The Elder Scrolls 5: Skyrim گیر کرده و بدان همه چيز درباره بازی؟ افق های شخصی خود را در Skyrim با افق ما آزمایش کنید مسابقه نهایی، این همه – یا حداقل زیاد – مناطقی از بازی را لمس می کند و از شما سؤال می کند. احتمالاً از اینجا با سؤالات معمولی و ساده شروع خواهیم کرد، اما سپس با سرسختی به داستان بازی، مأموریت ها، شخصیت ها می پردازیم تا زمانی که دیگر نتوانیم خروجی تونل سؤال را برای همه پاسخ ها ببینیم.

Missing The Elder Scrolls 5: Skyrim به شدت؟ پس از گذشت این همه سال، هنوز بازی های بسیار کمی وجود دارند که دقیقاً همان نوت RPG فانتزی Bethesda را داشته باشند. با این حال، ما اخیراً یک بازی را کشف کردیم که (بدون سوال!) شما را به یاد Skyrim می‌اندازد: مقاله ما در Enderal را بخوانید – و دریابید که آیا RPG 100 ساعته در موتور Skyrim برای شما مناسب است یا خیر.

فقط خبره‌های واقعی می‌توانند بر آزمون تخصصی ما در The Elder Scrolls 5: Skyrim مسلط شوند. حساب می کنی؟ آن را کشف کنید!

پس از اتمام کار، یک عنوان رسمی در Skyrim برای به رسمیت شناختن دستاوردهای خود دریافت خواهید کرد. برای تبدیل شدن به اژدهازاده واقعی، لازم نیست همه پاسخ ها را بدانید، اما شاه بزرگ، همانطور که همه می دانیم، تنها می تواند یکی باشد. یا هر کسی که به اندازه کافی به سوالات درست پاسخ می دهد. اما شاید شما حتی باهوش تر از یک پادشاه هستید؟

چه کسی خواهید بود در ساختارهای پر هرج و مرج Skyrim تا چه حد می توانید سطح خود را ارتقا دهید؟ اکنون دریابید: