Skyrim در Netflix & Co: 11 فیلم و سریال که میل شما به فانتزی را برآورده می کند

جایی که آن را پخش می کنید: خرید DVD در آمازون

یکی از محبوب ترین سریال های وایکینگ در سال های اخیر بدون شک وایکینگ ها است: در اینجا می توانید سرنوشت چندین نفر را در اوایل زندگی وایکینگ ها و همچنین اولین سفرهای آنها به انگلستان و رویارویی های پس از آن را دنبال کنید. اسطوره و ماجراجویی در این سریال در انتظار شماستکه از نظر تنظیمات کاملاً یادآور Skyrim است.

همه شما باید با The Witcher آشنا باشید، اما اگر تا به حال این سریال را از دست داده باشید: The Witcher از Netflix یک سریال فانتزی همیشه جذاب است که وایکینگ ها را نشان نمی دهد، اما نشان می دهد. فانتزی قوی، که هر طرفدار Skyrim باید از آن لذت ببرد.

جایی که می توانید آن را ببینید: آمازون پرایم

جایی که آن را پخش می کنید: آمازون پرایم

جایی که آن را پخش می کنید: نتفلیکس

شاعری (با بازی آنتونیو باندراس) از ظلم می افتد و فرستاده می شود تا با مردم شمال درآمیخته شود. طبق یک افسانه، وقتی سرانجام با گروهی از وایکینگ ها روبرو می شود، باید به عنوان سیزدهمین جنگجو با آنها به نبرد با ارواح غلبه برود. The Thirteenth Warrior یک فیلم کاملاً خشن است که به سمت آن گرایش دارد ژانر فانتزی تاریک شنیده و ماجراجویی مردی را در دنیایی عجیب دنبال می کند.

شمشیرها، جادو و اژدها: ژانر خوب فانتزی قدیمی روزهای بهتری را پشت سر گذاشته است، اگرچه قطعاً با The Witcher از نتفلیکس و The Rings of Power از آمازون بازگشته است. اگر شما هم مانند ما تشنه فانتزی های بیشتری هستید، پس به جای درستی آمده اید: ما شما را معرفی می کنیم. 11 فیلم و سریال فوق العاده قبل از آن، که با آن می توانید خود را در جهان های شبیه Skyrim غرق کنید.

اگرچه قاتل اژدها در سال 1981 یک موفقیت بزرگ باکس آفیس نبود، اما در طول سال ها تبدیل به یکی از باکس آفیس شد. مورد علاقه طرفداران فانتزی. در فیلم شما جادوگر جوان جالین را همراهی می کنید که می خواهد از زیر سایه مربی خود خارج شود. وقتی یک اژدها در روستای مجاور خواهان قربانی شدن زن جوانی می شود، شاگرد و مربی برای نجات دختر پادشاه به محل حادثه می روند.

بازی تاج و تخت است یکی از محبوب ترین و معروف ترین سریال های فانتزی در چند سال گذشته، بنابراین نام مطمئنا برای شما آشنا است. اما اگر به آن فکر نکرده باشید: Game of Thrones از بسیاری جهات یادآور Skyrim است و بدون شک یکی از سریال هایی است که اشتیاق شما به فانتزی را برآورده می کند.

بر این اساس، ما همچنین می خواهیم اسپین آف را به شما توصیه کنیم خانه اژدها تماشا کردن. چون این سریال به همان اندازه خارق العاده است و اژدهای بیشتری هم دارد.

جایی که آن را پخش می کنید: دیزنی

اگر از انیمه متنفر نیستید، باید Vinland Saga را امتحان کنید: The انیمه ماجراجویی مورد تحسین منتقدان نمی تواند به شما اژدها ارائه دهد، اما شما را به دنیای تاریک وایکینگ می برد که در آن شخصیت ها عمیقاً عمیق هستند و خشونت چیزی بیش از سرگرمی های خون ریزی است. توصیه عالی برای همه کسانی که به خصوص محیط وایکینگ در Skyrim را دوست دارند.

اگر شما چیزی بیشتر برای قلب پس اوتلندر می تواند فقط چیزی باشد: زنی از سال 1945 از طریق یک پدیده اسرارآمیز به گذشته سفر می کند، تا سال 1743. در آنجا او باید به جامعه کاملاً متفاوت در انگلیس عادت کند – و همچنین به آرامی مردی را ملاقات می کند. تسخیر قلب او

جایی که آن را پخش می کنید: آمازون پرایم

شاید شما هم بخواهید کلاسیک های تحسین شده تکرار؟ سپس سریال Conan با آرنولد شوارتزنگر را توصیه می کنیم: در اینجا می توانید منتظر ماجراجویی پر از خشونت در یک دنیای فانتزی حماسی باشید.منبع

جایی که آن را پخش می کنید: آمازون پرایم، نتفلیکس (قسمت دوم)

البته در اینجا باید به بهترین کلاسیک فانتزی نیز اشاره کرد: سریال ارباب حلقه ها. اما اگر در حال حاضر تمایلی به تماشای دوباره فیلم ها ندارید، باید به سریال آمازون The Rings of Power فرصت بدهید: فانتزی حماسیکه بیشتر بر ماجراجویی و جهان تمرکز دارد تا بر خشونت و حالات قرون وسطایی، این روزها به‌خصوص نادر است.

جایی که آن را پخش می کنید: وای آمازون پرایم

جایی که آن را پخش می کنید: کرانچی رول، آمازون پرایم، نتفلیکس

جایی که آن را پخش می کنید: آمازون پرایم

آیا به دنبال سریال یا فیلم هایی هستید که شما را یاد The Elder Scrolls 5: Skyrim بیاندازد؟ پس دیگر نگاه نکنید زیرا ما 11 شاهکار استریم را ارائه می دهیم که شما را در جهان های فانتزی مربوطه غوطه ور می کند.

Skyrim در Netflix & Co: فیلم‌ها و سریال‌هایی که میل شما به فانتزی را برآورده می‌کنند

جایی که آن را پخش می کنید: نتفلیکس

اگر شما کرایه نسبتا سبک اما همچنان می خواهید حال و هوای Skyrim داشته باشید، پس ما کلاسیک دیزنی چگونه اژدهای خود را تربیت کنید را توصیه می کنیم. در این فیلم شما یک وایکینگ جوان را همراهی می کنید که به طرز شگفت انگیزی با یکی از اژدهای دشمن دوست می شود.

Walhalla Rising فیلمی خارق العاده است که شما را به سال 1000 می برد. شما برده تک چشمی (مد میکلسن) را همراهی می کنید که پس از فرار با چند وایکینگ به راه می افتند. اندکی پس از آن، آنها معتقدند که والهالای افسانه ای را یافته اند – و خواهید دید که در آنجا چه چیزی در انتظار آنهاست. Valhalla Rising بیشتر یک فیلم عمیق، اما در افسانه و خشونت هم کم نیست.