Skyrim، GTA 5 و بیشتر: این 7 مورد علاقه طولانی مدت باید بالاخره بمیرند

با این حال، ناگفته نماند که هر دو سری بازی به طور مرتب با بازی های جدید در خدمت طرفداران خود بوده اند. به همین دلیل است که این آثار کلاسیک مکان مشترکی دارند.

هر دو اولین Sonic و JRPG Final Fantasy دهه هاست که از مردگان برمی خیزند. این دو کلاسیک تقریباً برای هر کنسولی دوباره منتشر شده اند.

تجربه معمولی “Persona 5” بود با Persona 5 Royale دوباره گرم شد و بهبود یافت؛ علاوه بر این، تعدادی نسخه Limited، Ultimate و Anniversary برای هر دو نسخه اصلی و سلطنتی منتشر شد.

اما چرا GTA 5 و Skyrim نمی خواهند به مصنوعات گذشته تبدیل شوند؟ خب جواب خیلی ساده است: این بازی ها هنوز هم صندوق ها را زنگ می زند. راک استار و بتسدا هر دو نمی خواهند مرغی را که تخم های طلایی می گذارد ذبح کنند. Grand Theft Auto 5 یا Online هنوز هم استقبال می کند روزانه صد هزار بازیکن و Skyrim همچنان با یکی سرگرم می شود انجمن مودینگ فعال طرفداران متعدد این هم هیچ ایرادی ندارد، به شرط اینکه سرگرم کننده باشد، همان چیزی که بازی ها قرار است باشند.

بهترین پایان برای این سری از تصاویر، پادشاه بازی های غیرقابل کشتن است: ماجراجویی حماسی Bethesda نه تنها از زمان انتشار آن در سال 2011 بر روی تمامی کنسول ها ظاهر شده است، بلکه برای VR نیز… و الکسای آمازون.منبع

طرفداران باید صبورانه منتظر GTA 6 و The Elder Scrolls 6 باشند در حالی که نسخه های قبلی همچنان در مایکروویو گرم می شوند. GTA 5 و Skyrim قبلاً از چندین نسل کنسول جان سالم به در برده اند و در نهایت از مرگ خودداری می کنند. اما اینها تنها نمونه نیستند. ما بازی های بیشتری را به شما نشان خواهیم داد که نمی توان آنها را کشت.

دو بازی که نمی توان آنها را کشت

برای اینکه بتوانیم داستان پراکنده را به درستی دنبال کنیم، به شدت مورد نیاز بود. اما دفعه بعد لطفا کمی کمتر… پیچیده؟

این یک مثال کمی غیرعادی‌تر از بقیه است، اما به من گوش کنید: بازی‌های کاملاً جدید بعد از Persona 5 ظاهر شدند، اما هنوز در دنیای Persona 5 قرار دارند. به عنوان مثال، ما Persona 5 Strikers، کراس اوور با Dynasty Warriors یا بازی ریتم Persona 5: Dacing در Starlight را داریم. Persona 4 و Persona 3 نیز زمان را تا قسمت اصلی بعدی با اسپین آف های خاص خود طولانی کردند.

بازی brawl از زمان انتشار اولیه ظاهر شده است در شش نسخه مختلف و در طول سال ها به انواع مختلفی از کنسول ها گسترش یافت. یکی از دلایل قطعا موفقیت بازی است. یکی دیگر ممکن است این باشد که Street Fighter 2 در زمانی منتشر شد که مشکلات تعادلی با یک پچ سریع حل نمی شد.

این بازی ها مثل یک بومرنگ بازمی گردند. برای مثال، Rockstar Games موفق‌ترین Grand Theft Auto خود را دوباره راه‌اندازی کرد. این بار برای کنسول های فعلی. بازی با بازیکنان خوب نمی شود – حداقل با توجه به رتبه بندی های بی رحمانه در متاکریتیک قضاوت نمی شود. همان بازی 2013، تازه گرم شده و دوباره بسته بندی شده.

بله، Grand Theft Auto 5 یک بازی عالی است. بله، Grand Theft Auto Online امروزه هنوز هم بازیکنان زیادی را خوشحال می کند. و با این حال گاهی اوقات خوب است! طرفداران GTA 6 را می خواهند، در عوض آنها دوباره GTA 5 را برای سومین نسل از کنسول های متوالی دریافت می کنند.

قبل از قسمت سوم، Kingdom Hearts در یک طلسم خشک طولانی بود. پس از چند اسپین آف، طرفداران فقط مجموعه های HD با نام های گیج کننده دریافت کردند: HD 1.5 ReMIX، HD 2.5 ReMIX و HD 2.8 Final Chapter Prologue. سپس یک مجموعه HD با هر سه مجموعه HD به نام Kingdom Hearts: The Story So Far دنبال شد. Kingdom Hearts 3 با بسته نهایی همراه شد: بسته همه‌چیز.

اما در حالی که اینجا فقط در مورد GTA 5 و Skyrim صحبت می کنیم، باید اعتراف کنم که بازی های دیگری نیز وجود دارند که مدام از مردگان باز می گردند. در سری تصاویر زیر به همین دلیل شما اینطور فکر می کنید هفت بازی که نمی میرند

با این وجود، من این نسخه های جدید ثابت را به صورت انتقادی می بینم. برای تازه واردان می تواند خوب باشد که به گوهری از دست رفته مانند Skyrim برسند، اما جانباز شوند دوباره درخواست پرداختحداقل روی کنسول ها علاوه بر این، این آدم خواری همیشگی یک بازی منجر به آن می شود جانشینی بسیار دور است. به هر حال، شرکت‌های بازی‌سازی مانند Rockstar هیچ دلیلی برای دستیابی به موفقیت دیگری ندارند، در صورتی که نسخه قبلی هنوز میلیون‌ها نفر را به فروش می‌رساند. علاوه بر این، یک بازی خدماتی زنده مانند GTA Online منابعی را می خورد که در یک توسعه جدید از دست رفته اند – و زمان توسعه را طولانی می کند.