Sky Error 11180: علل و راه حل های احتمالی

Sony Bravia KD-50X85K/P (50 اینچ)

سپس دستگاه باید ریستارت شود و به اصطلاح باید ببینید منوی بوت لودر برای شکایت کردن در اینجا همچنین باید مستقیماً ببینید که آیا به روز رسانی نرم افزار در دسترس است یا خیر. اگر چنین است، اکنون انتخاب کنید “به روز رسانی نرم افزار” و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

گیرنده را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

نرم افزار قدیمی نیز می تواند به پیام خطای 11180 منجر شود. برای بررسی دستی به‌روزرسانی، باید سوئیچ تنظیم مجدد در پشت گیرنده برای 5 ثانیه نگه دارید.

اگر گیرنده Sky شما پیام خطای «جستجوی کانال ناموفق بود. کانالی پیدا نشد [11180]به نظر می رسد، این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در اینجا می توانید دریابید که کدام راه حل ممکن برای مشکل ارور Sky 11180 وجود دارد.

کارت را بردارید و سپس آن را با کارت بازگردانید خرد کردن و آرم آسمان در بالا به گیرنده

راه اندازی مجدد و به روز رسانی

اگر Sky را از طریق ماهواره دریافت می کنید، کابل آنتن باید به گیرنده متصل باشد “SAT IN 1” قرار دادن. فقط اگر سیستم ماهواره ای با 2 اتصال دارید، باید کابل دوم نیز به “SAT IN 2” وصل شود.

در موارد نادری می تواند به بازنشانی کامل گیرنده به تنظیمات کارخانه نیز کمک کند. در اینجا می توانید دقیقاً نحوه کارکرد آن را پیدا کنید:

تماس با خدمات

اگر تمام مراحل را انجام داده اید اما همچنان با پیغام خطا مواجه شدید، باید با سرویس Sky تماس بگیرید. شما می توانید تمام گزینه ها را در اینجا بیابید:

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 06/08/2023 00:07

اتصال کابل را بررسی کنید

علاوه بر این، آب و هوای بد، ناهماهنگی دیش ماهواره یا اجسام مزاحم در خط دید (درخت، داربست و …) می تواند در دریافت اختلال ایجاد کند و در نتیجه خطای 11180 نمایش داده شود.

کابل

ابتدا بررسی کنید که آیا همه کابل ها به درستی به گیرنده Sky و سوکت مربوطه وصل شده اند یا خیر.

ماهواره