همه طرفداران استریم فقط زمان کوتاهی دارند تا بسته پخش محدود را از Sky با قیمتی کاملاً مقرون به صرفه ایمن کنند. نه تنها همه برنامه‌های Sky از جمله نتفلیکس و بوندسلیگا گنجانده شده‌اند، بلکه Paramount+ نیز در مجموع تنها 30 یورو در ماه است.

آخرین فرصت: Sky یک بسته استریم با قیمت 30 یورو در ماه ارائه می دهد

در آسمان شما در حال دریافت یک بسته جریانی هستید که چشمگیر است: در کنار آن بسته سرگرمی پلاس، که شامل تمام سری های برتر از آسمان و HBO شامل، و همچنین سینما، ورزش ها و بوندسلیگا نیز یکی است نتفلیکس– اشتراک گنجانده شده است. شما فقط بسته نرم افزاری را دریافت می کنید تا 9 ژانویه 2023 با اشتراک سالانه 30 یورو در ماه (نمایش در Sky). به طور معمول 66.50 یورو برای این کار دریافت می شود.

بنابراین غول استریم برای پیشنهاد اسکای که از قبل تجهیز شده است وجود دارد نتفلیکس بلافاصله. و به عنوان یک جایزه، به سرویس پخش جریانی ایالات متحده نیز دسترسی خواهید داشت پارامونت +، که در غیر این صورت به تنهایی 7.99 یورو در ماه هزینه خواهد داشت. اگر می‌خواهید ابتدا سرویس جدید را بدون تعهد امتحان کنید، می‌توانید Paramount+ را به مدت 7 روز رایگان از طریق آمازون نیز آزمایش کنید (پیشنهاد را در آمازون مشاهده کنید).

بسته نرم افزاری Sky Streaming: چگونه کار می کند

که “همه چیز از Sky شامل Paramount+ و Netflix”هزینه های بسته 30 یورو در ماه و دارای حداقل مدت قرارداد 12 ماهه است. همه بسته‌های Sky گنجانده شده است – از جمله Sky Entertainment از جمله Netflix (Entertainment Plus)، سینما، ورزش و بوندسلیگا. بدون ورزش و بوندسلیگا شما 25 یورو در ماه پرداخت می کنید. اگر یک بسته ساده تر فقط با Entertainment Plus (سریال) و Netflix برای شما کافی است، ماهیانه 15 یورو می پردازید.

بسته بسته های فراگیر قیمت ماهانه
همه چیز از آسمان نتفلیکس و پارامونت+، سرگرمی پلاس، سینما، ورزش و بوندسلیگا 30 یورو
فیلم‌ها و سریال‌ها از جمله Paramount+ و Netflix نتفلیکس و پارامونت+، انترتینمنت پلاس، سینما 25 یورو
سریال هایی از جمله نتفلیکس نتفلیکس، EntertainmentPlus 15 یورو

حداقل مدت قرارداد برای همه بسته ها 12 ماه است. در پایان مدت قرارداد، باید در زمان مناسب اشتراک خود را لغو کنید یا اشتراک خود را به یک پیشنهاد جدید منتقل کنید، در غیر این صورت قیمت های معمولی بالاتر محاسبه می شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.