Sky در Wow بهبود می یابد: این همان چیزی است که مشتریان استریم منتظر آن بودند

حدود یک سال پیش، Sky پیشنهاد استریم خود را که قبلاً با نام Sky Ticket شناخته می شد، به Wow تغییر نام داد. اکنون تغییر دیگری وجود دارد که مطمئناً مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار خواهد گرفت. فوری پخش کننده wow را می توان کنار گذاشت. همچنین محتوا را می توان به راحتی از طریق مرورگر بدون برنامه جداگانه پخش کرد.

Sky این را توصیه می کند نسخه های فعلی مرورگرهای شناخته شده گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، مایکروسافت اج یا سافاری از اپل. مشتریان نیازی به انجام کاری ندارند جز اینکه طبق معمول به wowtv.de رفته و سریال یا فیلم مورد نظر خود را در آنجا انتخاب کنند. برخلاف قبل، پخش کننده wow دیگر شروع نمی شود، اما همه چیز مستقیماً از طریق مرورگر اجرا می شود (منبع: wow).

متناوبا، الف اشتراک به مدت شش ماه تکمیل شود. هزینه سریال Wow 7.99 یورو در ماه، سریال Wow و فیلم ها 9.98 یورو خواهد بود. Sky اشتراک ورزشی را به عنوان اشتراک سالانه با 24.99 یورو در ماه ارائه می دهد. قیمت ها پس از پایان مدت افزایش می یابد.منبع

در ویدیو: Wow این را ارائه می دهد.

Sky: سه اشتراک wow در دسترس است

به گفته Sky، پخش جریانی با ویندوز یا macOS امکان پذیر است. مشتریانی که هنوز پخش کننده wow را نصب کرده اند، شما فقط می توانید آن را بدون نگرانی حذف کنید. با این حال، یک محدودیت وجود دارد: پخش از طریق مرورگر فقط در رایانه ها امکان پذیر است، اما نه در تلفن های هوشمند یا تبلت ها. برنامه Wow هنوز در اینجا مورد نیاز است.

Sky اشتراک استریم Wow خود را تغییر داده و به انتقادات مشتریان گوش داده است. از این به بعد دیگر نیازی به پخش کننده wow نیست. در عوض، محتوا را می توان به سادگی از طریق مرورگر در wowtv.de مشاهده کرد. با این حال، برنامه Wow هنوز برای استفاده از تلفن همراه مورد نیاز است.

بازی Sky: Wow از طریق مرورگر

وای مشتریان سه گزینه اشتراک برای انتخاب دارند، که می توان به صورت ماهانه رزرو کرد. هزینه بسته سری Wow 9.99 یورو در ماه است، در حالی که Wow Movies & Series 14.98 یورو هزینه دارد. با Wow Live Sport، مشتریان در صورت انتخاب گزینه قابل لغو ماهانه، باید 29.99 یورو بپردازند.