Sky از حمله هکری گزارش می دهد: مشتریان تلویزیون پولی باید این را بدانند

به گفته اسکای، “نمی توان رد کرد” که این حمله شامل موارد ذخیره شده در نمایه نیز می شود اطلاعات شخصی افشا شده “برای مدت کوتاه”. تبدیل شد. با این حال، جزئیات کامل بانک هرگز در دسترس قرار نگرفت. Sky فقط این را در نمایه ناقص نشان می دهد، فقط پنج رقم آخر قابل مشاهده است.

ارائه دهنده تلویزیون پولی Sky قربانی یک حمله هکری شده است. این شرکت گفت که مهاجمان به «تعداد محدودی» از حساب‌های مشتریان Sky دسترسی پیدا کرده‌اند. متعاقباً، احتمالاً تعدادی اشتراک جدید خریداری شده است. ارتباط آسمان مورد انتقاد قرار می گیرد.

آسمان هک شد: مهاجمان به حساب‌ها دسترسی داشتند

ارائه دهندگان استریم چگونه با هم تفاوت دارند؟

انتقاد از ارتباط از آسمان

به گفته اسکای، همچنین می تواند تا 27 ژانویه 2023 زمان زیادی طول می کشد تا همه افراد آسیب دیده واقعاً از طریق ایمیل از حمله مطلع شوند، که مورد انتقاد نیز قرار می گیرد.منبع

بیانیه اسکای برخی از مشتریان را با سوالاتی مواجه می کند. از جمله اینکه چرا این حادثه مورد انتقاد قرار گرفته است فقط در صورت درخواست مشتریان عمومی می شود خواهد شد گفته می شود این حمله قبل از 21 ژانویه 2023 رخ داده است. هیچ اشاره ای به این حادثه در سایت شرکت یا در منطقه مطبوعاتی وجود ندارد.

به گزارش اسکای، قربانی یک حمله سایبری شده است که در آن مهاجمان به حساب ها دسترسی پیدا کرده اند. Sky خود از “تعداد محدود” مشتری صحبت می کند. برخی، اما نه همه، از افراد آسیب دیده از طریق ایمیل از این موضوع مطلع شده اند و به دلایل امنیتی به حساب آنها رمز عبور موقت داده شده است. برای تغییر رمز عبور، کد فعال سازی ارسال شده از طریق پست مورد نیاز است (منبع: Sky Community).

به گفته ارائه دهنده تلویزیون پولی، برخی از مشتریان آسیب دیده اشتراک خود را انجام دادند. بنابراین مهاجمان تا حدی از دسترسی به اشتراک های پولی اضافی را در Sky بگیرید. Sky در پیام پاسخ نمی دهد که با این اشتراک ها چه اتفاقی می افتد و آیا قبلاً از مشتریان کسر شده است یا خیر.