SIXX را در پخش زنده به صورت رایگان در رایانه شخصی و تلفن هوشمند خود تماشا کنید

اگر می خواهید بیشتر به برنامه های قدیمی تر برسید، باید از قبل برنامه ریزی کنید. در این مورد، ضبط کننده های به اصطلاح آنلاین مانند Save.TV ایده آل هستند. با استفاده از آنها می توانید به راحتی برنامه ها را به صورت آنلاین برای پخش در آینده “ضبط” کنید.

توسعه دهنده: Joyn GmbH

SIXX پخش زنده بیشتر

اندروید

جوین |  برنامه پخش شما

جوین | برنامه پخش شما

SIXX یکی از پخش‌کننده‌های ProSiebenSat.1 است که Joyn، یک گزینه رایگان برای پخش زنده را ارائه می‌دهد. اما شما همچنین می توانید یک پخش زنده SIXX را با سایر سرویس های پخش تلویزیونی و معمولاً مجموعه بزرگتری از کانال های تلویزیونی و سایر عملکردها دریافت کنید.

زبان ها:آلمانی

با برنامه Joyn می توانید پخش زنده SIXX را به صورت رایگان تماشا کنید. این برنامه در اندروید، آیفون، Fire TV، Android TV و Apple TV در دسترس است. همچنین می‌توانید مستقیماً با استفاده از اکثر مرورگرهای فعلی، Joyn و پخش زنده SIXX را فراخوانی کنید.

توسعه دهنده: Joyn GmbH

بستر، زمینه:اندروید

به پخش زنده SIXX در Joyn

پخش زنده رایگان SIXX

تلویزیون آتش

جوین |  برنامه پخش شما

جوین | برنامه پخش شما

از برخی جنبه ها، پخش زنده تلویزیونی بسیار کاربردی تر از تلویزیون های معمولی از طریق کابل، ماهواره یا DVB-T2 است. مهمتر از همه، با پخش زنده SIXX شما لزوماً به یک تلویزیون وابسته نیستید و می توانید برنامه را در حال حرکت، در اتاق بعدی یا حتی زمانی که تلویزیون توسط سایر اعضای خانواده اشغال شده است، دنبال کنید. تنها مورد نیاز اتصال به اینترنت خوب است.

کانال تلویزیونی رایگان SIXX را می توان در هر زمان و هر مکان از طریق پخش زنده مشاهده کرد. امروزه دیگر نیازی به اتصال کابلی یا ماهواره ای ندارید. در اینجا می توانید دریابید که چگونه می توانید پخش زنده SIXX را به صورت رایگان در تلویزیون، تلفن هوشمند، تبلت یا مرورگر تماشا کنید.