SIXX را در پخش زنده به صورت رایگان در رایانه شخصی و تلفن هوشمند خود تماشا کنید

اگر می خواهید بیشتر به برنامه های قدیمی تر برسید، باید از قبل برنامه ریزی کنید. در این مورد، ضبط کننده های به اصطلاح آنلاین مانند Save.TV ایده آل هستند. با استفاده از آنها می توانید به راحتی برنامه ها را به صورت آنلاین برای پخش در آینده “ضبط” کنید.

با برنامه Joyn می توانید پخش زنده SIXX را به صورت رایگان تماشا کنید. این برنامه در اندروید، آیفون، Fire TV، Android TV و Apple TV در دسترس است. همچنین می‌توانید مستقیماً با استفاده از اکثر مرورگرهای فعلی، Joyn و پخش زنده SIXX را فراخوانی کنید.

اندروید

جوین |  برنامه پخش شما

جوین | برنامه پخش شما

SIXX یکی از پخش‌کننده‌های ProSiebenSat.1 است که Joyn، یک گزینه رایگان برای پخش زنده را ارائه می‌دهد. اما شما همچنین می توانید یک پخش زنده SIXX را با سایر سرویس های پخش تلویزیونی و معمولاً مجموعه بزرگتری از کانال های تلویزیونی و سایر عملکردها دریافت کنید.

در جدول زیر یک نمای کلی از ارائه دهندگان مختلفی که پخش زنده از SIXX را ارائه می دهند و همچنین قیمت ها و سایر ویژگی های آنها ارائه می دهیم:

پیشنهاد دهنده بسته (قیمت/ماه) کانال متفرقه
جوین
  • رایگان (پشتیبانی از آگهی)
  • به علاوه (6.99 یورو)
کانال های عمومی با کیفیت HD، بدون نیاز به حساب کاربری، محتوای درخواستی، فقط به علاوه: سریال ها و فیلم های انحصاری و کانال های خصوصی با کیفیت HD
تلویزیون سرخابی تلویزیون پولی و کانال‌های ورزشی قابل رزرو، ضبط‌کننده‌های ابری، کتابخانه بزرگ و MagentaTV Originals
تلویزیون Waipu
  • راحتی (5.99 یورو)
  • کامل (9.99 یورو)
فقط در گزینه‌های پولی: ضبط ابر، پخش مکث، کانال‌های تلویزیون پولی قابل رزرو هستند (شامل در Perfect)
Zattoo
  • حق بیمه (9.99 یورو)
  • نهایی (13.99 یورو)
ضبط کننده ابری (فقط نهایی)، بسته های تلویزیون اضافی را می توان رزرو کرد، راه اندازی مجدد و مکث زنده، محتوای درخواستی

نمایش را از دست دادید – چه باید کرد؟

توسعه دهنده: Joyn GmbH

زبان ها:آلمانی

iPhone/iPad/AppleTV

جوین |  برنامه پخش شما

جوین | برنامه پخش شما

توسعه دهنده: Joyn GmbH

تلویزیون آتش

جوین |  برنامه پخش شما

جوین | برنامه پخش شما

علاوه بر پخش زنده، Joyn همچنین یک کتابخانه رسانه ای برای SIXX ارائه می دهد. اگر نمایش مورد علاقه خود را از دست دادید، می توانید با Joyn تماس بگیرید. با این حال، برخی از سریال ها و فیلم ها فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

چگونه فیلم و سریال تماشا می کنید؟

توسعه دهنده: Joyn GmbH

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع

محتوای رایگان درخواستی و پخش‌های زنده به صورت SD در دسترس هستند و با تبلیغات پشتیبانی می‌شوند، به این معنی که تبلیغات اضافی قبل و بین پخش محتوا نشان داده می‌شوند. با اشتراک پلاس، می توانید SIXX را به صورت HD و بدون تبلیغات اضافی نیز ببینید.

کانال تلویزیونی رایگان SIXX را می توان در هر زمان و هر مکان از طریق پخش زنده مشاهده کرد. امروزه دیگر نیازی به اتصال کابلی یا ماهواره ای ندارید. در اینجا می توانید دریابید که چگونه می توانید پخش زنده SIXX را به صورت رایگان در تلویزیون، تلفن هوشمند، تبلت یا مرورگر تماشا کنید.

به پخش زنده SIXX در Joyn

پخش زنده رایگان SIXX

SIXX پخش زنده بیشتر