SC فرایبورگ مقابل RB لایپزیگ در پخش زنده و تلویزیون رایگان در ZDFمرحله نیمه نهایی جام حذفی دی اف بی از امروز آغاز می شود. نسخه جدیدی از آخرین فینال وجود دارد. اس سی فرایبورگ با آر بی لایپزیگ دیدار می کند. امسال نیز تمامی بازی های DFB Cup به صورت زنده و از تلویزیون پخش خواهند شد. کجا می توانید پخش ها را تنظیم کنید و کدام بازی ها را می توان در تلویزیون رایگان دید؟ امشب می‌توانید با پخش زنده و تلویزیون RB Leipzig vs SC Freiburg هماهنگ شوید.

ZDF را در پخش زنده رایگان روشن کنید

در مرحله نیمه نهایی هر دو بازی از تلویزیون عمومی پخش خواهد شد. گزارش اولیه بازی فرایبورگ و لایپزیگ از ساعت 20:15 از شبکه ZDF آغاز می شود.

بازی DFB Cup امروز به صورت زنده و تلویزیون از ZDF پخش خواهد شد. اولین بازی ساعت 20:45 آغاز می شود. فردا دومین مسابقه نیمه نهایی بین اینتراخت فرانکفورت و VfB اشتوتگارت به صورت زنده و تلویزیون از ARD پخش می شود. همچنین می توانید تمام مسابقات را با اشتراک تلویزیون پولی در Sky یا دسترسی به بسته ورزشی در WOW مشاهده کنید.

همه بازی‌های جام DFB را که در WOW پخش می‌شوند تماشا کنید

نیمه نهایی در جام DFB امروز – چه کسی چه چیزی را در تلویزیون و آنلاین نشان می دهد؟

همچنین امسال، برخی از بازی های جام DFB را می توان در تلویزیون رایگان در هر دو ARD و ZDF مشاهده کرد. برخلاف سال های گذشته، Sport1 در فصل 2022/23 هیچ بازی زنده ای را نمایش نخواهد داد. امروز اولین روز بازی در نیمه نهایی جام DFB است. هر دو بازی را می توان به صورت رایگان و بدون اشتراک Sky تماشا کرد. پخش های تلویزیونی آزاد در مرحله یک شانزدهم نهایی:

  • سه شنبه 2 اردیبهشت 1392 ساعت 20:15: SC فرایبورگ و RB لایپزیگ به صورت زنده در ZDF
  • چهارشنبه 05/03/2023: 2015: بعد از ظهر: VfB اشتوتگارت در مقابل آینتراخت فرانکفورت

هیچ بازی موازی و در نتیجه کنفرانس زنده وجود نخواهد داشت. پخش‌های زنده ایستگاه‌های تلویزیونی به‌صورت رایگان در مرورگر یا با برنامه‌های ARD و ZDF در تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، آیفون‌ها، آی‌پدها و بسیاری از دستگاه‌های دیگر در دسترس هستند. علاوه بر این، پخش‌های زنده از پخش‌کننده‌های عمومی به صورت رایگان در سرویس‌های پخش مانند Waipu.TV یا Zattoo در دسترس هستند.

مرحله یک چهارم نهایی در 4 و 5 آوریل 2023 برگزار شد. مرحله نیمه نهایی قرار است 2 و 3 اردیبهشت برگزار شود. فینال در تاریخ 3 ژوئن 2023 و طبق معمول در ورزشگاه المپیک برلین برگزار می شود. تمامی بازی های جام حذفی به صورت زنده و کامل در اسکای قابل مشاهده است. در اینجا به اشتراک Sky با بسته ورزشی نیاز دارید. در بسته بندی خالص بوندسلیگا 63 بازی جام DFB هستند با این حال گنجانده نشده است. اگر نمی‌خواهید یک اشتراک تلویزیون پولی «بزرگ» رزرو کنید، می‌توانید تمام بازی‌های جام DFB را به‌طور زنده از طریق سرویس پخش WOW تماشا کنید. این جانشین سرویس بلیط Sky است. دسترسی را می توان به صورت اشتراک سالانه یا ماهانه رزرو کرد.

  • Sky در فصل 2021/22 نمایش داده می شود تمام 63 بازی از جام DFB در جریان و تلویزیون.
  • ARD و ZDF امسال 15 بازی در جام DFB نشان می دهند. این شامل دو نیمه نهایی و فینال است.

خلاصه تمام اهداف اولین دوره جام DFB را نیز می توانید در پخش عمومی مشاهده کنید. علاوه بر این، ویدیوهای برجسته جام DFB نیز به صورت رایگان در کانال YouTube Sportschau پخش خواهد شد.

اگر اشتراک DAZN دارید، می‌توانید خلاصه‌های جام DFB را از نیمه‌شب روز بعد در آنجا تماس بگیرید.

Sport1 در تلویزیون رایگان نمایش می دهد روز پنجشنبه از ساعت 19:00 تمام گل های بازی های قبلی در مرحله یک چهارم نهایی جام DFB.

دور دوم جام DFB در پاییز برگزار می شود. برنامه:

  • 1. دور اصلی: 29 ژوئیه تا 1 آگوست 2022 و 30 + 31 اوت
  • 2. دور اصلی: 18./19. اکتبر 2022
  • دور 16: 31 ژانویه، 1 و 7/8 فوریه فوریه 203
  • یک چهارم نهایی: 4/5 آوریل 2023
  • نیمه نهایی: 2/3 می 2023
  • نهایی: 3 ژوئن 2023

با توجه به جام جهانی زمستانی در قطر، برنامه در فصل 2022/23 بوندسلیگا به هم می خورد. این همچنین بر جام DFB تأثیر می گذارد، جایی که همه چیز در ماه جولای خیلی زود شروع می شود و فینال در ژوئن خیلی دیر عنوان قهرمانی را تعیین می کند.

DFB Pokal را به صورت زنده در رادیو دنبال کنید – همچنین با Alexa و Google

اگر نمی‌خواهید اشتراک Sky رزرو کنید و همچنان می‌خواهید بازی باشگاه مورد علاقه‌تان را دنبال کنید، می‌توانید پخش‌های جام DFB را از رادیو نیز تنظیم کنید. بسیاری از باشگاه ها رادیوی باشگاه خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند که در آن بازی از طریق عینک باشگاه گزارش می شود. همچنین گزارش بی طرفی در برنامه رادیویی Sportschau وجود دارد. در اینجا می‌توانید از برنامه نمایش ورزشی یا مرکز رسانه ARD برای پخش جریانی گزارش‌های رادیویی از جام DFB استفاده کنید. انتقال فردی را می توان از طریق دستیار صوتی از طریق آمازون الکسا یا گوگل کنترل کرد. به عنوان مثال، به سادگی فرمان “الکسا، بازی برمر اس وی در برابر FC Schalke 04” را بگویید یا ابتدا انتقال را با “Hey Google, talk to Sportschau” فعال کنید. سپس DFB Cup پخش شده با صدا را انتخاب کنید.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع