یکی از پرچمداران Sat.1 با بزرگترین تغییر در تاریخ طولانی خود روبرو است: “Akte.” تلویزیون کلاسیک مفهوم جدیدی دارد و دیگر در آینده به صورت هفتگی پخش نخواهد شد. بخشی از نوآوری ها نیز تغییر در جلوی دوربین است. مدیر قبلی کلودیا فون براوچیتش خداحافظی می کند.

Akte از سال 1995 در Sat.1 اجرا می شود – نیمی از ابدیت در دنیای پرشتاب تلویزیون. پس از تقریباً 30 سال، Sat.1 اکنون تلویزیون کلاسیک را وارونه کرده است.

دیگر اسلات ثابتی وجود ندارد: Sat.1 “Akte” را بازسازی می کند.

شاید بزرگترین نوآوری: یکی Akte دیگر یک اسلات ثابت در آینده نخواهد داشت. تا کنون، مجله گزارشگر که تا سال 2016 توسط اولریش مایر مدیریت می شد، هفته ای یک بار منتشر می شد. اخیراً، بینندگان Sat.1 می‌توانند منتظر نمایش در عصر پنجشنبه باشند. این دیگر در آینده وجود نخواهد داشت (منبع: DWDL).

به گفته کریستوف کورفر، سخنگوی Sat.1، Akte همچنین در سال 2023 به طور منظم در ساعات پربیننده اجرا خواهد شد، به عنوان مثال با گزارش های تحقیقاتی مانند سال گذشته در مورد قصاب Tönnies. علاوه بر این، همیشه باید نسخه های ویژه در زمان پرایم و در Late Prime وجود داشته باشد. “اما نه هفته به هفته دیگر.”

معنی: فایل به فرمت متغیری تبدیل می شود که باید در مواقع معین اجرا شود. مصاحبه اختصاصی با بوریس بکر، که از زندان آزاد شد، نشان داد که چگونه می تواند باشد.

خود اسلات فعلی در عصر پنجشنبه، با این حال، Akte را به هیجان‌انگیز از دست می‌دهد. این هفته تولیدی از فرانسه با “بیاریتز” آغاز می شود.

کدام ارائه دهنده استریم برای شما مناسب تر است؟

مدیر جدید یک دوست قدیمی است

همچنین یک چیز جدید جلوی دوربین است. کلودیا فون براوچیتش که از سال 2019 به عنوان جانشین کلاوس استرونز این قالب را تعدیل کرده است، خداحافظی می کند. شما دنبال می کنید متیو کیلینگ، که بینندگان Sat.1 از قبل از نمایش هایی مانند “ران” یا “بزرگترین بازنده” می شناسند. کشتن غریبه نیست: از سال 2018 او مرتباً نماینده دوربین بوده است. با وجود نوآوری ها، تداومی نیز وجود دارد.