با گلکسی زد فولد 4، سامسونگ نسخه کمی بهبود یافته از گلکسی زد فولد 3 را عرضه کرده است. به منظور موفقیت بیشتر تلفن همراه تاشو، سامسونگ در حال برنامه ریزی تعدادی از نوآوری ها است. قلم S نیز باید نقش اصلی را در این امر ایفا کند.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ می خواهد S Pen قابل جمع شدن را برای گوشی های تاشو داشته باشد

تلفن‌های همراه Galaxy Z-Fold سامسونگ مدتی است که از قلم S پشتیبانی می‌کنند، اما نمی‌توان قلم را به داخل محفظه فشار داد. سامسونگ اخیراً با گلکسی اس 22 اولترا (تست) این امکان را فراهم کرده بود و می خواهد آن را با تلفن های همراه تاشو نیز پیاده کند. اگر برنامه های سامسونگ به نتیجه برسد، گلکسی زد فولد 5 می تواند اولین مدل با قلم اسلات باشد. در مورد Galaxy Z Fold 4 نیز انتظار می رفت. هدف ساخت سازنده ترین گوشی هوشمند در جهان است (منبع: The Elec).

سامسونگ قصد دارد تا سال 2025 به رشد 80 درصدی گوشی های تاشو دست یابد. این چیزی است که مدل های این چنینی قرار است انجام دهند Galaxy Z Fold 5 نازک تر، سبک تر و قوی تر می شود. در عین حال، یک قلم S نیز باید قابل نصب باشد. سامسونگ همچنین می‌خواهد بریدگی نمایشگر را کاهش دهد تا در هنگام باز شدن ظاهر آن را بهبود بخشد. دوربین همچنین باید به کیفیت بهتری دست یابد. بنابراین سامسونگ برنامه های بزرگی برای چند سال آینده دارد. بنابراین انتظارات گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فولد 6 را می توان کمی بالاتر تنظیم کرد. اما اینکه آیا سامسونگ واقعاً می‌تواند آن را پیاده‌سازی کند، سؤال دیگری است. به خصوص قلم S در کیس یک چالش واقعی خواهد بود.

تلفن همراه تاشو فعلی سامسونگ در ویدیو:

سامسونگ رقابت بیشتری پیدا می کند

پیشرفت های بزرگی که سامسونگ برای تلفن های همراه تاشو خود در نظر گرفته است تصادفی نیستند. سامسونگ همچنان بر بازار گوشی‌های هوشمند تاشو تسلط دارد، اما رقابت شدیدتری از سوی چین در بازار وجود دارد. بنابراین سامسونگ برای اینکه از او سبقت نگیرد باید همچنان پا روی گاز بگذارد. ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.