Samsung Galaxy S23 Ultra: دوربین در تست ویدیویی

رنگ ها نسبتاً “شیب” و از نظر کنتراست غنی به نظر می رسند. این امر به ویژه در مقایسه با پرچمدار دوربین گوگل، پیکسل 7 پرو مشهود است.

S23 Ultra vs Pixel 7 Pro: در شب در بار

S23 Ultra: کمی تار است

علاوه بر این، می توان عکس ها را با زوم هیبریدی 30× و 100× فوق العاده گرفت که با استفاده از نرم افزار بزرگ شده و به هم اضافه می شوند. زوم 30× در واقع تاثیر خوبی بر جای می گذارد. می بینید که در اینجا از زوم دیجیتال استفاده شده است، اما بسیاری از جزئیات هنوز قابل تشخیص هستند. با زوم 100×، ما هنوز مطمئن نیستیم که قرار است چه کاری انجام دهد – جدای از ترفند بازاریابی آشکار – این تصاویر به سادگی نمی توانند متقاعد کنند.

با Google Pixel 7 Pro عکس گرفته شده است

با Samsung Galaxy S23 Ultra عکس گرفته شده استگلکسی اس 23 اولترا دارای دو ویژگی برجسته دوربین است که سعی می کند از رقبا پیشی بگیرد. اولا، سنسور دوربین Isocell HP2 خود سامسونگ که گفته می شود حتی بهتر از مدل قبلی خود است و عکس هایی با رزولوشن تا 200 مگاپیکسل می گیرد. از سوی دیگر، زوم 10 برابری در طراحی پریسکوپ نیز در این نسل تعبیه شده است که به لطف آن می توان از اجسام دور نیز عکاسی کرد.

گاهی اوقات یک روز در زمستان تبدیل به یک روز در بهار می شود. اگر رنگ های شادتر را به نمایش واقعی تر ترجیح می دهید، عکس های S23 Ultra را دوست خواهید داشت.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/02/16 ساعت 11:36 ب.ظ

اولین برداشت خوب

Samsung Galaxy S23 Ultra می تواند عکس هایی با وضوح 16320 × 12240 پیکسل بگیرد. سطح جزئیات کاملاً چشمگیر است.

اولین آزمایش دوربین در زندگی روزمره نشان می دهد که نگرانی های احتمالی غیر قابل توجیه هستند. عکس‌ها معمولاً موفق هستند، گزینه‌های زوم به یافتن سوژه مناسب کمک می‌کنند و حالت شب نیز می‌تواند در نور مهتاب عکس بگیرد.

سامسونگ با گلکسی اس 23 اولترا در حال شکستن سد دوربین 200 مگاپیکسلی است. در این ویدیو به شما نشان می دهیم که آیا انفجار بزرگ نتایج خوبی به دنبال دارد یا خیر.

سامسونگ الکترونیکس

نکات برجسته دوربین سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا

S23 Ultra: کمی تار است

Pixel 7 Pro: همه چیز در اولین تلاش واضح است

یک بار دیگر، زوم اپتیکال 10× در طراحی پریسکوپ در گوشی هوشمند Galaxy S ادغام شده است. نتیجه به همان اندازه که می توان انتظار داشت به نظر می رسد: با زوم 10× می توان جزئیاتی را ثبت کرد که دیگر با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند. علاوه بر این، تثبیت‌کننده تصویر قوی تضمین می‌کند که می‌توانید ویدیوها را در همان سطح زوم بدون لرزش ضبط کنید.

تنها زوم 100 برابری احتمالاً بیش از آنکه یک ویژگی واقعا قابل استفاده باشد، یک حقه است.
تنها زوم 100 برابری احتمالاً بیش از آنکه یک ویژگی واقعا قابل استفاده باشد، یک حقه است.

با Samsung Galaxy S23 Ultra عکس گرفته شده است

Pixel 7 Pro: همه چیز در اولین تلاش واضح است

عکس های بیشتر، ویدیوهای تست و خلاصه کامل دوربین گلکسی اس 23 اولترا را برای شما در ویدیو قرار داده ایم.منبع

همانطور که مشخص است، Galaxy S23 Ultra کاملاً با حرکت در تصویر سازگار نیست، سوژه تار به نظر می رسد. در عوض، پیکسل 7 پرو در اولین تلاش یک عکس واضح تولید کرد.

ضبط 200 مگاپیکسلی

در مقایسه مستقیم با تصاویر با وضوح پایین، مثبت است که وضوح یکپارچه عکس ها با رزولوشن 200 مگاپیکسلی یا ضعیف تر است یا دیگر به طور خاص قابل توجه نیست.

نزدیکتر: زوم اپتیکال 10×

اما: هنگامی که نور کم و حرکات به هم می رسند، بدیهی است که نرم افزار هنوز به محدودیت های خود می رسد. در عکس زیر، این حرکت دوباره در مقایسه با پیکسل 7 پرو ثبت شده است:

با این حال، کمی شک مناسب است: همانطور که مشخص است، وضوح 200 مگاپیکسل لزوماً به این معنی نیست که عکس ها بسیار بهتر هستند، همانطور که قبلاً در تست های دیگر دیده ایم.

Galaxy S23 Ultra اکنون از 1399.00 یورو در آمازون

S23 Ultra در مقابل Pixel 7 Pro