سامسونگ در پایان جولای 2023 میزبان رویدادی بدون بسته بندی خواهد بود تا گوشی های تاشو، تبلت ها و ساعت های هوشمند جدید را به نمایش بگذارد. طبق اطلاعات فعلی، گلکسی اس 23 FE تنها در سه ماهه چهارم معرفی و عرضه خواهد شد. سپس گلکسی S24 تقریباً در دسترس ما است و پردازنده تقریباً دو ساله است. با این رویکرد، ارقام ضعیف کسب و کار مطمئناً بهبود نخواهند یافت.

الان یک و نیم ساله Exynos 2200 در Galaxy S22 استفاده شده است و اکنون باید در Galaxy S23 FE نیز کار کند. این بدان معنی است که “نسخه فن” گلکسی اس 23 به طور قابل توجهی از تلفن های هوشمند گلکسی اس 23 معمولی پایین تر است. امید به استفاده از اسنپدراگون 8 نسل 2 از لحظه ای که تلفن همراه با پردازنده اگزینوس در بنچمارک ظاهر شد، از بین رفت.

Samsung Galaxy S21 FE (تست) با پردازنده Qualcomm یک نکته واقعی در آن زمان بود. سریع بود، عمر باتری خوبی داشت و دوربین ثابتی داشت. اما سامسونگ تصمیم گرفته بود گلکسی S22 FE را تولید نکند. در عوض، یک Galaxy S23 FE در راه است. آیا این گوشی می تواند ردپای بزرگ سلف افسانه ای خود را پر کند؟ احتمالاً نه، همانطور که توسط SamMobile گزارش شده است. قرار است سامسونگ در گلکسی اس 23 FE یکی داشته باشد پردازنده Exynos مورد علاقه مانع.

چگونه گوشی سامسونگ خود را بهتر کنیم:

Samsung Galaxy S23 FE در سه ماهه چهارم پیش بینی می شود

جزئیات بیشتر در مورد Galaxy S23 FE فاش نشده است. فقط اونجا 8 گیگابایت رم نصب شود. این استاندارد معمولی در سامسونگ است. گلکسی اس 23 نیز حافظه بسیار زیادی دارد. صرفاً از نظر عملکرد و کارایی، Galaxy S23 FE نمی تواند با مدل های S23 همگام شود. این فقط یک Galaxy S22 کمی بزرگتر خواهد بود.

سامسونگ واقعاً نیاز به افزایش فروش گوشی های هوشمند خود دارد و می توان انتظار داشت که گوشی های هوشمند جدید نیازهای مشتریان را برآورده کنند. به خصوص اگر الگویی برای طرفداران واقعی باشد. احتمالاً این مورد در مورد Galaxy S23 FE صدق نخواهد کرد.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S23 FE با تراشه قدیمی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.