RTL+ در تلویزیون: تلویزیون‌های هوشمند و دستگاه‌های پخش جریانی

متأسفانه، تلویزیون های هوشمند با سیستم عامل HbbTV و CTV در حال حاضر راهی برای دسترسی به پخش زنده پخش کننده ندارند. اگر اصلاً نمی توانید برنامه را در فروشگاه برنامه تلویزیون هوشمند خود پیدا کنید، باید از یکی از گزینه های زیر استفاده کنید.

RTL+

برای گیرنده های فعلی از آسمان، مخابرات، unitymedia یا وودافون برنامه “RTL+” نیز وجود دارد – اما اینها دسترسی مستقیم به پخش زنده پخش کننده در برنامه را ارائه نمی دهند. دستگاه های زیر پشتیبانی می شوند:

  • گیرنده اسکای کیو
  • جعبه تلویزیون و گیرنده Telekom Magenta (201، 401 و 601 شنبه)
  • گیرنده HD Unitymedia یا گیرنده/ضبط HD Horizon
  • جعبه GigaTV Vodafone و گیرنده (U)HD
  • ست تاپ باکس A1

انتقال با تلفن همراه

رهایی:1395/03/01

اگر تلویزیون هوشمند شما با برنامه «RTL+ Premium» سازگار نیست، به این معنی نیست که اصلاً نمی‌توانید از سرویس پخش تلویزیون استفاده کنید. با یک دستگاه پخش پشتیبانی شده، می‌توانید محتوای «RTL+» را روی یک تلویزیون معمولی نیز تماشا کنید. در اینجا ما گزینه های فعلی را برای نحوه مشاهده “RTL+” در صفحه بزرگ خود خلاصه کرده ایم:

دستگاه های جریان

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر رایانه شخصی اتاق نشیمن دارید یا به سادگی لپ تاپ خود را با کابل HDMI به تلویزیون وصل می کنید، می توانید از طریق مرورگرهای زیر از RTL+ در ویندوز و macOS نیز استفاده کنید:

با پیشنهاد Premium “RTL+” می توانید کانال های گروه RTL را به صورت آنلاین تماشا کنید و همچنین به محتوای انحصاری زیادی دسترسی داشته باشید. برنامه ها را نه تنها می توان بر روی یک دستگاه تلفن همراه یا رایانه شخصی روشن کرد، بلکه “RTL +” (قبلا TVNOW) را نیز می توان از طریق برنامه تلویزیون هوشمند یا دستگاه پخش جریانی در تلویزیون دریافت کرد – جزئیات را می توانید در اینجا بیابید.

چگونه فیلم و سریال تماشا می کنید؟

از آنجایی که هنوز هیچ استانداردی برای تلویزیون های هوشمند ایجاد نشده است، توسعه دهندگان برنامه همیشه در هنگام پشتیبانی از تلویزیون هوشمند با مشکل خاصی مواجه می شوند. مرورگرهای تلویزیون های هوشمند نیز اغلب با مشکلات سازگاری دست و پنجه نرم می کنند و نمی توانند برای بسیاری از سرویس های پخش استفاده شوند. “RTL +” در حال حاضر یک برنامه برای برخی از تلویزیون های هوشمند ارائه می دهد، صاحبان یک تلویزیون ناسازگار باید به گزینه های جایگزین متوسل شوند.

یک اطلاعیه: عضویت ممتاز برای استفاده از برنامه “RTL+” در تلویزیون الزامی است.
پیشنهاد “RTL +” گسترده است (منبع تصویر: GIGA)

تلویزیون های هوشمند سازگار

اگر آیفون یا آیپد دارید، می‌توانید محتوای «RTL+» را از طریق AirPlay به دستگاه‌های قدیمی‌تر اپل منتقل کرده و به تلویزیون بیاورید. اما شما همچنین می توانید از یک دستگاه اندروید و کروم کست گوگل برای ارسال محتوای ویدئویی از گوشی هوشمند خود به تلویزیون استفاده کنید.

لپ تاپ / کامپیوتر