RTL برنامه عصرانه را تغییر می دهد: امروز بینندگان باید تغییر کنند

علاوه بر فوتبال، RTL به تولیدات داخلی بزرگ با شخصیت رویداد متکی است که اخیراً اردوگاه جنگل است. با این حال، فصل شانزدهم “من یک سلبریتی هستم – مرا از اینجا بیرون کن” دیگر نتوانست بر اساس موفقیت های سهمیه ای بزرگ در زمان های قبل باشد. رتبه ها در پایین ترین حد خود قرار دارند.منبع مجری اخبار مایک مایزر از طریق ویژه RTL در اجلاس پناهندگان رهبری می کند. نیکولاس بلوم، رئیس سیاسی RTL/ntv، که به او کمک می کند ارزیابی هایی از نتایج نشست پناهندگان ارائه می دهد. برنامه RTL همچنین نگاهی به جوامع و محل اسکان و ادغام پناهندگان دارد.

گزارش اولیه بازی بایر 04 لورکوزن و آ اس موناکو در لیگ اروپا برای این کوتاه خواهد شد. سپس برنامه شبانه RTL به شکل زیر است:

8:15 بعد از ظهر تا 20:35: RTL Aktuell Spezial: چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم؟ – اجلاس سران پناهندگان برای آلمان از ساعت 20:35 تا 21: فوتبال لیگ اروپا: پوشش مقدماتی بازی بایر 04 لورکوزن مقابل آ اس موناکو از ساعت 21: بایر 04 لورکوزن مقابل آ اس موناکو: شروع بازی

بایر 04 لورکوزن مقابل آ اس موناکو: قرار بود پنجشنبه امروز همه چیز در مورد فوتبال باشد، اما سیاست در RTL نقش مهمی در کار انداخت. این ایستگاه تلویزیونی برنامه عصر خود را در یک اطلاعیه کوتاه تغییر می دهد و یک نسخه ویژه از “RTL Aktuell” را در بین آن قرار می دهد.

خاطرات سال 2015 بیدار شد: هجوم مردم چالش های بزرگی برای جوامع در آلمان ایجاد می کند، اغلب کمبود آپارتمان، معلم یا مهدکودک وجود دارد. او باید کمک کند نشست سران پناهندگان نانسی فایزر وزیر کشور فدرال و وزرای کشور ایالت های فدرال و همچنین نمایندگان شهرداری را گرد هم بیاورید (منبع: Tagesschau). RTL برنامه عصر امروز را در یک اطلاعیه کوتاه تغییر می دهد پنجشنبه 16 بهمن.

به دلیل اجلاس پناهندگان: RTL برنامه عصرانه را لغو می کند

با RTL + یک رقیب پخش جریانی قوی برای نتفلیکس و شرکت وجود دارد:

کمپ جنگلی با بدترین نرخ تمام دوران