طرفداران بازی‌های RPG فانتزی می‌توانند منتظر یک رویداد بسیار خاص در ماه آگوست باشند – Baldur’s Gate 3. هیاهوی بازی به قدری زیاد است که در حال حاضر حتی قبل از انتشار رسمی، نمودارهای Steam را افزایش داده است.

دروازه بالدر 3

Baldur’s Gate 3 تقریباً سه سال است که در نسخه دسترسی زودهنگام خود در Steam در دسترس است – سرانجام انتشار رسمی آن نزدیک است. پس از یک ویترین پر شور در آخر هفته، وقت آن است RPG فانتزی قبل از تاریخ انتشار مورد انتظار آن در 3 آگوست 2023 به راحتی در نمودارهای Steam ساخته شده است.

Baldur’s Gate 3: Steam حتی قبل از انتشار ضربه خورد

با Baldur’s Gate 3، Larian Studios سری محبوب RPG را ادامه می دهد. شما می توانید شخصیت خود را بسازید و در قلمروهای فراموش شده غوطه ور شوید، برای تجربه ماجراهای متعدد در دنیای فانتزی Dungeons & Dragons. یک داستان هیجان انگیز در انتظار شماست که در آن می توانید مسیر خود را بپیمایید، در نبردهای شدید نوبتی شرکت کنید و با NPC های متعدد ارتباط برقرار کنید.

تریلر معرفی بازی Baldur’s Gate 3 را در زیر مشاهده کنید:

قبلاً نسخه دسترسی زودهنگام Baldur’s Gate 3 می تواند جامعه Steam را متقاعد کند – بازی در حال حاضر با بیش از 57400 رای داده شده بسیار مثبت ارزیابی شده است. با انتشار رسمی در ماه آگوست، آخرین KJants باید متوقف می‌شد، تا بتوانید انتظار اولین برجسته‌سازی RPG را داشته باشید. اکنون می توانید با قیمت 59.99 یورو، این فیلم بلاک باستر فانتزی را در Steam دریافت کنید.

دروازه بالدر 3

دروازه بالدر 3

استودیو لاریان

نمودارهای استیم: RPG فانتزی راه خود را به جلو می برد

پس از نمایشگاه اخیر Panel from Hell – در نمودارهای پرفروش، انتظار برای Baldur’s Gate 3 آشکارا در جامعه Steam افزایش یافته است. به همین دلیل است که RPG فانتزی در حال حاضر جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده است. این باعث می‌شود که آن را مستقیماً پشت سر موفقیت‌های غافلگیرکننده Dave the Diver و BattleBit Remastered قرار دهد و در مقابل آثار برجسته‌ای مانند Anno 1800، Red Dead Redemption 2 و Cities: Skylines قرار بگیرد. (منبع: Steam)

همچنین می توانید در این MMORPG دنیای فانتزی قابل توجهی را در Steam کشف کنید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.