RPG تریلر شیکی را نشان می دهد و باعث ایجاد تبلیغات می شود

نسخه:2.10.91.91

بستر، زمینه:ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز، ویندوز 2000

رقابت در پسا آخرالزمان: این چیزی است که جایگزین عواقب به نظر می رسد

Ashfall: تریلر MMORPG در پسا آخرالزمان

Ashfall طرفداران را با یک مانت بزرگ متقاعد می کند

مجوز:نرم افزار رایگان

در حال حاضر تعداد زیادی از بازیکنان نظرات خود را در مورد Ashfall در زیر تریلر در کانال YouTube IGN به اشتراک گذاشته اند. دیدن یک بازی در پسا آخرالزمان که در ایالات متحده اتفاق نمی افتد، بلکه در منطقه آسیا اتفاق می افتد، بسیار خوشحال کننده است. را کاپیبارای غول پیکر در زره پوش، که می توانید سوار آن شوید، حتی در کمترین زمان به یکی از محبوب ترین طرفداران تبدیل می شود.

Ashfall همچنین یک MMORPG است. با این حال، توسعه دهندگان در Steam قول می دهند که شما نیز این کار را انجام دهید می تواند بدون هیچ مشکلی به تنهایی بازی کند (منبع: Steam). Bethesda چیزی بسیار مشابه را با Fallout 76 امتحان کرد، اما زمانی که در سال 2020 راه اندازی شد، به شدت شکست خورد.

زبان ها:آلمانی

یک دنیای متروک معمولی برای دیدن وجود دارد که در آن، با این حال، محیط های متنوعی وجود دارد. بازماندگان را می‌توان در ویرانه‌های شهری بارانی و همچنین در شهرک‌های بیابانی بداهه‌ای مشاهده کرد. بعضی صحنه ها باید به خصوص برای طرفداران Fallout آشنا به نظر برسید. اینگونه است که بازیکن پس از عبور از درب پناهگاه گرد، ماجراجویی خود را آغاز می کند. بعداً در بازی، به نظر می‌رسد که او نسخه مخصوص خود را از زره قدرت بر تن کرده است.

اگر پسا آخرالزمان را دوست دارید، نمی‌توانید از سری Fallout اجتناب کنید. با این حال، اکنون یک رقیب RPG در بلوک های آغازین قرار دارد که می تواند رقیب Bethesda باشد. هواداران نیز به سرعت کنجکاو شدند.