RPG بزرگ یک نکته داخلی دست کم گرفته شده است

تریلر رسمی بازی JRPG The Last Remnant:

بر خلاف فاینال فانتزی 16، آخرین بازمانده است یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی و نوبتی. بنابراین اگر دوست دارید همزمان با چندین حزب مبارزه کنید و مشتاق ترکیب و تصمیمات استراتژیک هستید، قطعاً باید ضربه بزنید – به خصوص با کاهش قیمت فعلی.منبع

فرقه ای که پیرامون این بازی وجود داشت نیز ناشر Square Enix را بر آن داشت تا The Last Remnant را در آن منتشر کند یک نسخه بهبود یافته برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

به لطف سازگاری با عقب، البته می توانید بازی نقش آفرینی را نیز بر روی خود انجام دهید پلی استیشن 5 به راحتی بازی کنید

اکنون در فروشگاه پلی استیشن این فرصت را دارید که یک بازی نقش آفرینی مبتکرانه را با قیمتی بسیار پایین پاک کنید. بازی قبلی Xbox 360 The Last Remnant یک نکته واقعی واقعی است.

The Last Remnant رویای طرفداران JRPG است

The Last Remnant – Remastered: راش و دوستانش برگشتند!

در زمان ایکس باکس 360، مایکروسافت تلاش زیادی می کرد تا جای پایی در ژاپن به دست آورد. برای این، این شرکت تعداد زیادی JRPG تولید کرد، که به طور انحصاری برای نسل Xbox آن زمان عرضه شد. از جمله آنها می توان به بازی هایی مانند Blue Dragon، Infinite Undiscovery یا The Last Remnant اشاره کرد.

طرفداران Final Fantasy نیز ارزش پول خود را در Xbox دریافت می کنند:

اسکوئر انیکس نسخه PC را نابود کرد

به خصوص آخرین بازی در طول سال ها رشد کرده است یک نکته واقعی واقعی در میان طرفداران نقش آفرینی. این را مثلاً امتیاز متاکریتیک 81 درصد ثابت می کند.

و این دقیقا همان نسخه اصلاح شده ای است که می توانید همین الان در فروشگاه پلی استیشن دریافت کنید با بالاترین قیمت فقط 7.99 یورو:

The Last Remnant را در فروشگاه پلی استیشن تماشا کنید!

از طرف دیگر کاربران Steam در تاریکی رها شده اند. در حالی که بازی اصلی سال‌ها بر روی پلتفرم Valve در دسترس بود، پس از انتشار بازسازی‌شده، بازسازی شد. توسط Square Enix از فروشگاه حذف شد. طنز: نسخه بهبود یافته پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ هرگز برای استیم منتشر نشد. که مایه تاسف است، زیرا JRPG نیز در آنجا متوقف می شود نمره مثبت 81 درصد