Persona 3 اولین بار در سال 2006 منتشر شد و به عنوان نقطه عطفی در این سری به حساب می آید. از آنجایی که دو سلف هرگز به طور منظم در غرب ظاهر نشدند – حداقل بر اساس نسخه اصلی آنها.

این تریلر هنوز تاریخ انتشار خاصی را نشان نمی دهد، اما حداقل دوره انتشار به بهار 2024 محدود شده است. این واقعیت که فقط ایکس باکس و رایانه شخصی در تریلر به عنوان پلتفرم های بازسازی ذکر شده اند، احتمالاً به این دلیل است که این ویدیو فقط باید به عنوان بخشی از نمایشگاه Xbox آینده نمایش داده شود. در زمان عرضه، این بازی نقش آفرینی احتمالاً برای پلی استیشن و نینتندو سوییچ نیز در دسترس خواهد بود.

طرفداران RPG می توانند نفس راحتی بکشند: شایعات در مورد بازسازی احتمالی Persona 3 به حقیقت پیوستند. این اعلامیه به خصوص کنجکاو است زیرا خیلی زود اعلام شده است. ما تریلر را به شما نشان می‌دهیم و به شما می‌گوییم که چرا توسعه‌دهنده Atlus مقصر لو رفتن است.

Persona 3: اولین تریلر برای بازسازی

بدیهی است که اشتباه است، زیرا پست مذکور از آن زمان حذف شده است. اما اینترنت همیشه سریعتر بود و بر این اساس، تریلر هنوز به صورت آنلاین در دسترس است:

بازی قبلی PS2 از نظر بصری به شدت بازنگری شده است و اکنون بیشتر شبیه Persona 5 است. در غیر این صورت، طرفداران عمدتاً آنچه را که در این سری دوست دارند، خواهند دید: ترکیبی وحشی از خزنده سیاهچال و سیم کارت مدرسه.

لو رفتن همیشه برای توسعه دهندگان و ناشران ناخوشایند است. اما در مورد Persona 3 Reload، Atlus مقصر است. در کانال رسمی اینستاگرام استودیو کالت ژاپن تریلر بازسازی Persona 3 به طور تصادفی منتشر شد.

با قسمت سوم، این برند در خارج از ژاپن نیز شناخته شد. امروزه پرسونا یکی از بهترین سریال های نقش آفرینی تاریخ به حساب می آید. به عنوان مثال، Persona 5 دارای امتیاز متاکریتیک 94 درصدی است.