“Revolut Bank UAB” در کد مرتب سازی: ایمن است؟

بارها و بارها هشدارهایی در مورد شرکت کنندگانی که دارای حساب کاربری در خارج از کشور هستند، به عنوان مثال در آگهی های eBay وجود دارد. اغلب کلاهبرداران در آلمان مستقر نیستند و شماره حساب خود را در یک کشور خارجی می دهند. بنابراین ردیابی اغلب دشوار است. با این حال، هرکسی که شماره حسابی از Revolut Bank UAB دریافت کرده باشد. در ابتدا لازم نیست شک داشته باشید. Revolut یک ارائه دهنده معتبر است که حساب های کاربران آلمانی را نیز اداره می کند. این موسسه مالی در آلمان شعبه ندارد مستقر در لیتوانی. اکانت ها نیز می توانند توسط کاربران در این کشور ایجاد شوند. بنابراین اگر شماره حسابی دریافت می‌کنید که با «LT» شروع می‌شود و می‌خواهید پول را به بانک Revolut منتقل کنید، این نشانه‌ای نیست که با کاربر مشکوکی سروکار دارید.

تماس ها یا ایمیل های “Revolut Bank UAB”؟ مراقب کلاهبرداری ها باشید!

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

پسوند “UAB” همتای لیتوانیایی آلمانی “GmbH” است. مخفف “Uždaroji akcinė bendrovė” و به معنای یک شرکت سهامی بسته است. آیا خودتان در بانک Revolut حساب دارید؟ در صورت دریافت ایمیل یا تماس از طرف “Revolut Bank UAB” باید مراقب باشید.. همانند PayPal، Amazon یا DHL، کلاهبرداران از نام معروف برای سرقت اطلاعات بانکی یا پول استفاده می کنند.

اگر هنگام انجام حواله در بانکداری آنلاین یک IBAN وارد کنید، اغلب کد بانک و بانک به صورت خودکار وارد می شوند. گاهی اوقات ورودی “Revolut Bank UAB” را در اینجا پیدا می کنید. آیا این امن است

فروشگاه های آنلاین
اطلاعات بیشتر در مورد Revolut
شماره حساب با حروف “LT” شروع می شود. این کد کشور لیتوانی است. با توجه به شماره حساب خارجی در کد “SWIFT” یا در “BIC”، ممکن است تعجب کنید که آیا با یک گیرنده مشکوک سروکار دارید یا خیر.

Revolut Bank UAB چیست؟

به عنوان مثال، مواردی از کلاهبرداری وجود دارد که در آن کاربران یک تماس ادعایی از Revolut دریافت کرده اند که از آنها خواسته شده است دوباره در “Apple Pay” ثبت نام کنند. مشتریان از طریق تلفن متقاعد شدند که داده های حساسی مانند کدهای دسترسی برای ثبت نام ادعا شده را به آنها منتقل کنند. با این اطلاعات، کلاهبرداران توانستند به حساب های دیگر دسترسی پیدا کنند و پول را سرقت کنند (منبع: Stern.de). اگر از طرف Revolut تماس یا ایمیل دریافت می‌کنید، ایمن باشید در حساب مشتریآیا مشکل یا نگرانی مربوطه در آنجا گزارش شده است یا برای اطمینان از امنیت، خودتان با پشتیبانی مشتری Revolut تماس بگیرید. اگر مشکوک به کلاهبرداری هستید، باید آن را به پلیس نیز گزارش دهید.