سازنده آلمانی AVM که به خاطر جعبه های فریتز معروف است، ریپیتر جدیدی ارائه کرده است. Fritz Repeater 3000 AX با سه واحد رادیویی و استاندارد Wi-Fi 6، WLAN و LAN سریع‌تری را در آپارتمان یا خانه تضمین می‌کند. اما AVM همچنین می تواند هزینه خوبی برای آن بپردازد.

AVM

Fritz Repeater 3000 AX با Wi-Fi 6 ارائه شد

پورتفولیوی تکرارکننده AVM همچنان در حال رشد است. این سازنده اکنون در نمایشگاه IFA 2022 در برلین شرکت خود را دارد تکرار کننده سه باند 3000 AX ارایه شده. این را می توان به منطقه سطح بالا اختصاص داد که در عملکرد ارائه شده و همچنین در قیمت قابل توجه است.

Fritz Repeater 3000 AX پشتیبانی می کند وای فای استاندارد WLAN سریع 6. سرعت انتقال ترکیبی تا 4200 مگابیت در ثانیه از طریق سه واحد رادیویی با مجموع 8 آنتن امکان پذیر است. یکی از ماژول ها در محدوده 2.4 گیگاهرتز و دو ماژول دیگر در فرکانس 5 گیگاهرتز کار می کنند. استاندارد رمزگذاری WLAN WPA3 گنجانده شده است.

به بهترین موقعیت برای توسعه دهنده وای فای برای یافتن در خانه یا آپارتمان، AVM یک برنامه ارائه می دهد. مانند سایر تکرار کننده ها، پیکربندی از طریق رابط کاربری روتر متصل انجام می شود. با جعبه های فریتز، تنظیم یک تکرار کننده AVM بسیار آسان است، اغلب فقط دکمه WPS باید فشار داده شود.

تکرار کننده نه تنها با Fritzbox قابل استفاده است، بلکه در تعامل با روترهای سایر سازندگان مورد استفاده قرار گیرد. دو پورت LAN گیگابیتی برای اتصال به شبکه های سیمی موجود است (منبع: وبلاگ Caschy).

نکاتی برای برخورد با جعبه های فریتز در ویدیو:

Fritz Repeater 3000 AX به قیمت 189 یورو

AVM برای تکرار کننده می خواهد 189 یورو داشتن. باید “در دوره سپتامبر” در دسترس قرار گیرد. سازنده پنج سال ضمانت می دهد.

Fritz Repeater 1200 از سال 2021 به طور قابل توجهی ارزان تر از جدید است. استاندارد Wi-Fi 6 نیز قبلاً در اینجا پشتیبانی می شود، اما حداکثر سرعت انتقال 3000 مگابیت در ثانیه است. علاوه بر این، به جای دو پورت LAN، تنها یک در دسترس است.