Redmi Note 11 با تعرفه 15 گیگابایتی با قیمت مناسب

که شیائومی ردمی نوت 11 با رم 128 و 4 گیگابایتی طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر 179 یورو (با احتساب حمل و نقل) قیمت دارد. Redmi Buds 3 Lite در مقایسه با قیمتی در حدود 25 یورو است. اگر این مبالغ را از مجموع هزینه ها در مدت حداقل 24 کم کنید، 161.93 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 6.75 یورو در ماه – قیمت بسیار پایین برای Allnet/SMS با نرخ ثابت با 15 گیگابایت حجم داده. برای مقایسه: بدون تلفن همراه، تعرفه 16.99 یورو در ماه (با 3 گیگابایت حجم داده بیشتر) هزینه دارد.

سامسونگ باید لباس گرم بپوشد، زیرا وقتی صحبت از گوشی‌های هوشمند میان‌رده با ویژگی‌های برتر می‌شود، شیائومی اکنون جلوتر است. این نیز توسط معاملات برتر در Blau ثابت شده است، جایی که در حال حاضر می توانید آن را پیدا کنید Redmi Note 11 با تعرفه «Allnet Plus». برای پرداخت اضافی فقط 1 یورو و 14.99 یورو در ماه (پیشنهاد را در Blau ببینید). این تعرفه شامل نرخ ثابت Allnet و پیامک و همچنین 15 گیگابایت حجم داده LTE است – یک بسته همه جانبه بی دغدغه با قیمتی کاملا مقرون به صرفه. شما این را به عنوان یک جایزه دریافت می کنید Redmi Buds 3 Lite به ارزش حدود 25 یورو به صورت رایگان.

ویدئو: چگونه بفهمیم تعرفه ارزان است یا نه:

همچنین ارزان: Redmi Note 11 Pro 5G

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: آبی Allnet Plus
  • شبکه: o2
  • 15 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 25 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • هدفون بلوتوث Redmi Buds 3 Lite به صورت رایگان

شیائومی ردمی نوت 11 با قرارداد: به همین دلیل پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(هر ماه)
14.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
0 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
365.75 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
178.90 یورو (گوشی هوشمند) + 24.92 یورو (هدفون)
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
161.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 6.75 یورو
به پیشنهاد در Blau.de

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع تمام شباهت ها و تفاوت های گوشی های هوشمند جدید شیائومی ردمی نوت 11 را در اینجا بیابید:

اگر می خواهید گوشی هوشمندی با قدرت بیشتر داشته باشید، این را به شما توصیه می کنیم Redmi 11 Pro 5G. این نیز از Blau در یک بسته با تعرفه 15 گیگابایت در دسترس است، اما برای 18.99 یورو در ماه (به پیشنهاد آبی مراجعه کنید). همچنین یک پیشنهاد بسیار ارزان، زیرا مدل پرو دارای صفحه نمایش بهتر، پردازنده قدرتمندتر و دوربین با وضوح بالاتر و موارد دیگر است.

با Redmi Note 11 Pro در Blau به پیشنهاد پیشنهادی بروید
در Blau می توانید یک گوشی هوشمند محکم با تعرفه تلفن همراه درجه یک با قیمت مقرون به صرفه تهیه کنید. Redmi Note 11 را با 15 گیگابایت LTE، Allnet و SMS با نرخ ثابت کمتر از 15 یورو در ماه دریافت می‌کنید. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا معامله خوبی است.

Blue Redmi Note 11 را با قراردادی با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد