Redfall: تمام نقاط و مخفیگاه های سفر سریع

شما حتی باید ماموریت های پناهگاه را انجام دهید. این تنها راه برای به دست آوردن جمجمه های ستوان است که برای باز کردن قفل دسترسی به خدایان خون آشام و تکمیل داستان بازی نیاز دارید.

پناهگاه در Redfall
فعال کردن Hideout کمی بیشتر درگیر است، اما شما را در داستان اصلی نیز پیش می برد. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

پناهگاه ها و پلاک ها در منطقه شروع Redfall کجا هستند؟

بعد از تو رئیس منطقه شروع را شکست داد همچنین می توانید نقاط سفر سریع را در Burial Point باز کنید. برای دید بهتر نقشه را به شمال و جنوب تقسیم کرده ایم.

تمام نقاط سفر سریع در شمال Burial Point در Redfall
اینها همه پلاک ها و پناهگاه ها در شمال Burial Point هستند. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
تمام نقاط سفر سریع در جنوب Burial Point در Redfall
در جنوب Burial Point عمدتاً پناهگاه هایی خواهید یافت. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

نسخه:1.0

زبان ها:انگلیسی آلمانی

احتیاط! اگر منطقه شروع را ترک کنید، نمی توانید به آنجا برگردید.

پناهگاه ها و پلاک ها در Burial Point کجا هستند؟

وجود دارد دو نوع نقطه سفر سریع در Redfall: پناهگاه ها و پلاک ها. اگر گرد و غبار را گاز بگیرید (یا خون‌آشام‌ها گردن شما را گاز بگیرند) هر دو به عنوان نقطه بازپروری نیز عمل می‌کنند.

پلاک ها به سادگی آن را با کشف آن فعال کنید. به تابلو بروید و با آن تعامل کنید. شما می توانید از آنها برای سفرهای سریع و به عنوان یک respawn استفاده کنید. شما همچنین 25 امتیاز تجربه دریافت می کنید.

آ پناهگاه فقط برای سفر سریع نیست. همچنین می‌توانید مواد لازم را تهیه کنید، یک بسته شفای رایگان بردارید، و مأموریت‌های پناهگاه را در اینجا بپذیرید.

ردفال بزرگ است. برای حرکت سریعتر در نقشه، گزینه های مختلف سفر سریع در قالب پناهگاه ها و لوح های یادبود دارید. در این راهنما، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آنها را فعال کنید و کجا می توانید تمام نقاط سفر سریع را پیدا کنید.

مورد قرمز

نقاط سفر سریع را در Redfall فعال کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

قبل از اینکه روی نقشه بزرگ رها شوید، ابتدا با تمام مکانیک های مهم در ناحیه شروع آشنا خواهید شد. همچنین پناهگاه ها و پلاک های یادبودی برای کشف در اینجا وجود دارد. فلش های کج نشان دهنده لوح های یادبود، پناهگاه های مستقیم است:

همه نقاط سفر سریع در منطقه شروع Redfall
همچنین می‌توانید پناهگاه‌ها و پلاک‌های یادبود را در منطقه شروع Redfall کشف کنید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

رهایی:05/02/2023

فعال کردن Hideout کمی تلاش بیشتری می خواهد. یک پناهگاه ابتدا باید با برق تامین شود. ژنراتور معمولاً در نزدیکی ورودی پناهگاه یافت می شود. برای پیدا کردن یک کار کوچک مانند یک دعوا یا یک در قفل شده آماده باشید.