حتی در فصل 27، مجموعه Legacy of Raekor هنوز یکی از بهترین گزینه ها برای بربر در Diablo 3 است. ما تمام جزئیات ساخت را به شما نشان می دهیم.

دیابلو 3

اگر ترجیح می دهید در Diablo 3 نقش یک بربر را بازی کنید، دو دلیل برای امتحان مجموعه Raekor در فصل 27 دارید. از یک طرف، سبک بازی مجموعه فقط چند فصل پیش اصلاح شد، از طرف دیگر، نسخه فعلی یکی از قوی‌ترین ساخته‌هایی است که بربر می‌تواند از بین آن‌ها انتخاب کند.

گالری عکس را شروع کنید(12 تصویر)

Emoji Quiz: آیا می توانید این 11 عنوان بازی ویدیویی را حدس بزنید؟

Raekor: تجهیزات

شماها آیا شما به آن نیاز دارید Ring of Royal Embellishment برای دریافت جایزه کامل مجموعه Raekor’s Legacy و مجموعه Crimson. در نسخه ما از ساخت، این در Kanai’s Cube فعال است.

Raekor: مکعب کانای

راکور: جواهرات

شما این سه جواهر افسانه ای را در طلسم و دو حلقه خود قرار می دهید:

فصل 27: ندای نور

هنگامی که یک گلدان فرشته را پیدا کردید، می توانید یکی از اقلام خود را با یکی از سه توانایی خود برکت دهید. ما ترکیب زیر را توصیه می کنیم:

هدف – شی: نیزه سیصدم

قابلیت: Rage of the Berserker

Raekor: توانایی ها

Diablo 3 Barabr Raekor Skills
Raekor Barbarian بازسازی‌شده در Diablo 3 به‌جای نبردهای کلاسیک غوغا، بر حملات دامنه‌ای مانند Weapon Toss و Spear of the Ancients تکیه می‌کند.

به طور مکرر از رول سلاح خود برای ایجاد 5 پشته با استفاده از پاداش تنظیم شده خود استفاده کنید. اینها پس از آن آسیب به نیزه شما از اجداد را به شدت افزایش می دهد. مهارت Furious Charge همچنین به شما کمک می کند تا پشته ها را بسازید.

دانش بازی خود را ثابت کنید: آیا می توانید همه این آرم ها را تشخیص دهید؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.