PS5 هدیه بگیرید؟ ابتدا باید این کار را انجام دهید


سال‌ها طول کشیده است، اما در نهایت هرکسی که PS5 می‌خواهد می‌تواند آن را تهیه کند. اگر سال 2023 برای شما به عنوان مالک جدید کنسول سونی آغاز شود، مطمئناً آن را قبلاً راه اندازی کرده اید. ما چند نکته مهم را برای شما خلاصه می کنیم که اکنون باید در نظر بگیرید.

پلی استیشن 5

پلی استیشن 5 جدید: این کاری است که اکنون باید انجام دهید

منبع تصویر: سونی پلی استیشن
  • با کنترلر DualSense با اتاق بازی ASTRO آشنا شوید

کنترلر جدید DualSense عملکردهای زیادی را ارائه می دهد، مانند بازخورد لمسی، دکمه های ماشه تطبیقی ​​پویا و یک میکروفون یکپارچه. Playroom ASTRO از قبل روی کنسول شما نصب شده است و قدم به قدم به شما نشان می دهد که کنترلر شما چه کاری می تواند انجام دهد.

  • تنظیمات را بهینه می کند

پس از روشن کردن کنسول خود، چند دقیقه وقت بگذارید و تنظیمات سیستم را بررسی کنید. گزینه های جالب زیادی در اینجا وجود دارد که می توانید از آنها برای تنظیم ویژگی های PS5 خود با نیازهای خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید تلویزیون شما هنگام راه اندازی PS5 روشن شود، می توانید آن را تنظیم کنید اتصال دستگاه HDMI فعال کردن

آیا شما این احساس را دارید باتری کنترلر PS5 خیلی سریع تمام می شود؟ سپس به سرعت میکروفون را غیرفعال کنید و نور گیم پد را کاهش دهید تا بتوانید بیشتر بازی کنید.

و اگر می خواهید Let’s Plays تولید کنید یا پخش زنده انجام دهید و برای این کار از کارت ضبط استفاده کنید، ابتدا باید این کار را در تنظیمات سیستم انجام دهید. HDCP را غیرفعال کنید، به طوری که اصلاً یک تصویر در نرم افزار کپچر نمایش داده می شود.

  • اعلان ها را مطابق میل خود سفارشی کنید

در زیر آیتم منو “اعلان ها” می توانید تصمیم بگیرید آیا و کدام اعلان‌ها را می‌خواهید دریافت کنید. برای مثال، اگر پیام‌های دریافتی، درخواست‌های دوستی یا دعوت‌نامه‌های بازی شما را آزار می‌دهد، می‌توانید آن‌ها را خاموش کنید یا تعیین کنید که چه زمانی باید نمایش داده شوند تا پنجره‌های بازشو جریان بازی شما را خراب نکنند.

آیا می خواهید اطلاعات را از PS4 به PS5 منتقل کنید؟ اینطوری کار میکنه:

  • به روز رسانی خودکار را فعال می کند

به روز رسانی برای سیستم ها بسیار مهم است. آنها خطاهای موجود را از بین می برند و آن را تضمین می کنند که نرم افزار سیستم به روز استبرای رد کردن خطاهای شروع بازی یا سایر مشکلات.
معمولاً تا زمانی که کنسول را روشن نکنید، به‌روزرسانی‌ها دانلود نمی‌شوند. با این حال، می توانید آنها را طوری تنظیم کنید که وقتی PS5 در حالت خواب است، به طور خودکار اجرا شوند.

در زیر آیتم منو “سیستم” به “به روز رسانی نرم افزار سیستم” و “تنظیمات” می رسید. آیتم های «دانلود فایل های به روز رسانی خودکار» و «نصب فایل های به روز رسانی خودکار» را فعال می کند.

  • لوازم جانبی مناسب را بگیرید

PS5 یک کنسول جامد همه جانبه است، اما اگر می‌خواهید از سخت‌افزار بیشتر بهره ببرید یا چند ویژگی راحتی اضافی داشته باشید، باید لوازم جانبی مناسب را نیز تهیه کنید:

ایستگاه شارژ DualSense [PlayStation 5]

ایستگاه شارژ DualSense [PlayStation 5]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/02/2023 10:40 صبح

  • در مورد اشتراک PS Plus تصمیم می گیرد

به عنوان یک مالک پلی استیشن، این فرصت را دارید که در این سرویس ثبت نام کنید پلی استیشن پلاس برای ثبت نام. این ویژگی به سه سطح تقسیم می شود و می توان آن را به صورت ماهانه، سه ماهه یا سالانه خریداری کرد. بسته به سطح خود، به کاتالوگ بزرگی از بازی‌ها دسترسی خواهید داشت که تا زمانی که اشتراک، پیشنهادات و بازی‌های رایگان ماهانه داشته باشید، در هر زمانی می‌توانید بازی کنید.

سطوح اشتراک PS Plus به وضوح توضیح داده شده است:

PS5: مجموعه PS Plus را دریافت کنید

به عنوان یک مشتری PS Plus، می توانید مجموعه PS Plus را ایمن کنید. این شامل 19 مورد از بهترین بازدیدهای PS4 استاز جمله عناوینی مانند God of War (2018)، Days Gone و The Last of Us Remastered. سونی این مجموعه را در 9 می 2023 پس می‌گیرد. با این حال، اگر قبلاً بازی‌ها را به حساب خود اضافه کرده‌اید، در امان هستید و تا زمانی که اشتراک فعال دارید، می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.منبع