PS5 در بسته تعرفه در o2 بلافاصله در دسترس استo2 یک بسته تعرفه جالب با PS5 جمع آوری کرده است. کنسول ارزنده سونی را به همراه گوشی هوشمند برتر Xperia 1 IV و تعرفه سالگرد «o2 Grow» دریافت می‌کنید. ما پیشنهاد را بسیار دقیق بررسی کردیم، تمام هزینه ها را محاسبه کردیم و نشان دادیم که آیا ارزش آن را دارد یا خیر.

بسته تعرفه PS5 در o2: این در آن است

در eBay، PS5 هنوز با قیمت های حدود 700 یورو معامله می شود. اگر نمی خواهید یا نمی توانید این مبلغ را به یکباره خرج کنید، می توانید از کنسول در o2 استفاده کنید. نسخه دیجیتال پرداخت اقساطی با تعرفه تلفن همراه (مشاهده پیشنهاد در o2). این به ویژه اگر بتوانید نه تنها از PS5 استفاده کنید، بلکه از یک تلفن همراه جدید با قرارداد 5G نیز استفاده کنید بسیار ارزشمند است. در o2 شما در حال حاضر کنسول NextGen را به عنوان جایزه دریافت می کنید قرارداد تلفن همراه “o2 Grow”. همراه با بازی افق غرب ممنوع و گوشی هوشمند پیشرفته Xperia 1 IV. شما هزینه کل بسته را پرداخت می کنید 83.99 یورو در ماه به علاوه یک بار هزینه 45.98 یورو برای پرداخت اضافی، هزینه اتصال و حمل و نقل. چه چیزی خاص: تعرفه سالگرد در ابتدا شامل 40 گیگابایت LTE/5G و همچنین نرخ ثابت Allnet و SMS و سال به سال 10 گیگابایت بدون هزینه بیشتر افزایش می یابد.

PS5 در بسته تعرفه تلفن همراه در o2: آیا معامله ارزش آن را دارد؟

امضای قرارداد تلفن همراه فقط برای دستیابی به PS5 در ابتدا به نظر فریب است. بنابراین ما پیشنهاد را محاسبه کرده ایم. برای مقایسه، از تعرفه معمولی “o2 Grow” استفاده می کنیم که فقط تا 6 سپتامبر 2022 به عنوان بخشی از بیستمین سالگرد و 29.99 یورو در ماه هزینه ها

جزئیات تعرفه «o2 Grow» در یک نگاه

  • شبکه: o2
  • تعرفه: رشد
  • 40 گیگابایت LTE/5G-حجم داده (حداکثر 300 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • عملکرد اتصال: تعرفه را می توان در حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کرد
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • حجم داده ها هر سال به طور خودکار افزایش می یابد 10 گیگابایت روشن (حداکثر 240 گیگابایت)
هزینه ها در یک نگاه: PS5 Digital Edition + Sony Xperia 1 IV + “o2 Grow”
شارژ پایه
(ماهانه)
83.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
2061.74 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
700 یورو (کنسول + بازی) + 1200 یورو (تلفن همراه)
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
161.74 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 6.74 یورو
به پیشنهاد در O2

بیایید از ماشین حساب خارج شویم: طبق مقایسه قیمت ایده آل، PS5 (نسخه دیجیتال) با Horizon Forbidden West در حال حاضر حداقل 700 یورو قیمت دارد و Sony Xperia 1 IV با قیمتی در حدود 1200 یورو در دسترس است.

اگر این مقادیر از کل هزینه ها در یک دوره قرارداد 24 ماهه کم شود، باقی می مانند 161.74 یورو برای تعرفه باقی مانده است. متناظر 6.74 یورو در ماه برای یک نرخ ثابت Allnet و پیامک با حجم داده 40 گیگابایتی LTE/5G. قیمت عادی برای تعرفه “o2 Grow” 29.99 یورو در ماه است – پس این معامله بسیار خوبی است. با توجه به قیمت بالای ماهانه، خرید فقط در صورتی ارزشمند است که بتوانید از گوشی هوشمند نیز استفاده کنید.

البته، محاسبه بالا فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. این به شما بستگی دارد که آیا باید این کار را انجام دهید، اگرچه تعرفه حجم داده ها هر سال افزایش می یابد و در نتیجه ارزش آن افزایش می یابد، اگرچه هزینه ها ثابت می مانند. پس از حداقل مدت 24 ماه، شما سخت افزار را پرداخت کرده اید و تعرفه آن 29.99 یورو معمولی است و ماهانه قابل لغو است.

PS5 هنوز به طور کامل در سایر خرده فروشان موجود نیست. ما معاملات بیشتری را در مورد قراردادهای تلفن همراه با کنسول ها در اینجا خلاصه کرده ایم:

شما می توانید دریابید که PS5 چگونه با Xbox Series X مقایسه می شود ویدئو:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع