PS5 با تعرفه Vodafone بلافاصله در دسترس است: آیا پیشنهاد ارزش آن را دارد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بالاخره صاحب یک PS5 هستید؟ بازی های انحصاری کنسول NextGen سونی در این مطلب به شما ارائه می شود ویدئو قبل از:

تعرفه سونی PS5: آیا این پیشنهاد ارزشش را دارد؟

به هر حال: اگر زیر 28 سال سن دارید، می توانید به جای 40 گیگابایت، در مجموع 60 گیگابایت داده را ایمن کنید. هنگام سفارش، “تعرفه Vodafone Young Smart M”. بیرون

هنوز برای پلی استیشن 5 ناامید هستید؟ پس خوش شانس هستید: یک بسته تعرفه جدید با 40 گیگابایت در شبکه Vodafone ظاهر شده است. شامل نه تنها نسخه دیسک، بلکه همچنین بازی Horizon Forbidden West و یک کنترلر دوم است. ما محاسبه می کنیم که آیا معامله ارزش آن را دارد یا خیر.

PS5 با Horizon Forbidden West و دومین کنترلر در بسته تعرفه

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: اسمارت ام
  • شبکه: وودافون
  • 40 گیگابایت 5G-حجم داده (حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه)
  • نرخ ثابت Allnet/SMS
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه

جزئیات تعرفه بسته PS5 در یک نگاه

هزینه های پیشنهاد در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
49.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
69 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو (آیا می توانید آن را پس بگیرید)
حمل دریایی
(یک بار)
رایگان
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1268.76 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
734 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
534.76 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 22.28 یورو
پیشنهاد دادن
همانطور که مقایسه قیمت در Idealo نشان می دهد، نسخه دیسک پلی استیشن 5 با قیمت کمتر از 645 یورو در هیچ کجا موجود نیست. Horizon Forbidden West در حال حاضر حدود 30 یورو و کنترلر دوم 59 یورو قیمت دارد. اگر بعد از 24 ماه این مبالغ را از کل هزینه ها کم کنید، بمانید 534.76 یورو برای تعرفه خالص باقی مانده است. بنابراین شما به طور موثر پرداخت می کنید 22.28 یورو ماهانه برای تعرفه تلفن همراه با حجم داده 40 یا 60 گیگابایتی. برای مقایسه: برای یک قرارداد تلفن همراه با شرایط مشابه، تقریباً دو برابر با Vodafone پرداخت می کنید.

در نمایندگی تلفن همراه Smarttarif24 می توانید آن را دریافت کنید نسخه دیسک PS5 در حال حاضر در یک بسته نرم افزاری با a 2. کنترل کننده ها و بازی افق غرب ممنوع برای پشتیبان گیری برای 49.99 یورو در هر ماه به اضافه یک بار پرداخت اضافی 69 یورو، نرخ ثابت Allnet و SMS و همچنین 40 گیگابایت حجم داده 5G با حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه در شبکه Vodafone دریافت خواهید کرد (پیشنهاد را در Smarttarif24 مشاهده کنید). فقط با چند کلیک می توانید هزینه اتصال 39.99 یورو را پس بگیرید.

اگر نمی توانید با امضای یک قرارداد 24 ماهه کنار بیایید، در مقاله “سفارش PS5: قیمت ها و در دسترس بودن” راه هایی را برای دستیابی به یکی از کنسول های ارزنده به شما نشان خواهیم داد.

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.