PS5 بالاخره در حال یادگیری کارهایی است که ایکس باکس مدت هاست قادر به انجام آن بوده است

سونی پلی استیشن 5

از گپ صوتی Discord در PS5 استفاده کنید

به طور مشابه، اگر یک بازی را با استفاده از دیسک همراه نصب کرده اید و بعداً نسخه دانلود بازی را خریداری کرده اید: اگر چنین است، اکنون می توانید نسخه دیسک نصب شده بازی را بدون قرار دادن دیسک بازی کنید.(منبع: بلاگ پلی استیشن)

با به روز رسانی 7.0.0 برای PS5، سونی به کنسول فعلی خود چند عملکرد جدید عملی داده است. بازیکنان PS5 در نهایت می توانند از Discord از طریق کنسول استفاده کنند، البته غیر مستقیم. با این حال، در Xbox، این عملکرد برای مدتی در دسترس بوده است.

پشتیبانی از Discord، پشتیبانی از VRR برای نمایشگرهای 1440p و به‌روزرسانی‌های هوایی برای کنترلر DualSense – اینها نکات برجسته آخرین به‌روزرسانی بزرگ PS5 بودند. اما در عمق تغییرات، طرفداران توجه یک ویژگی خاص دیگر را پیدا کرده اند که ایکس باکس مدت زیادی است که ارائه می کند.

پلی استیشن 5

ویژگی جدید برای PS5 می تواند بارگیری های زیادی را برای شما ذخیره کند

«اگر PS5 شما نسخه دانلودی بازی را دارد که شما آن را خریداری نکرده اید (مثلاً بازی ای که بازیکن دیگری روی PS5 شما خریده است)، اما نسخه دیسک آن بازی را دارید، می توانید از نسخه نصب شده استفاده کنید. اگر ابتدا دیسک را وارد کنید، اکنون نسخه کنید (بدون نیاز به نصب نسخه دیسک).

اما این تنها ویژگی سونی نیست که از Xbox کپی کرده است. زیرا اگر تغییرات کامل آپدیت را با دقت بخوانید، قسمت زیر را نیز در آنجا خواهید یافت:

به هر حال: اکنون می توانید PS5 را مستقیماً بدون هیچ مشکلی از آمازون سفارش دهید:

سونی پلی استیشن 5
مدت کوتاهی پس از عرضه سیستم عامل 7.0.0، سونی به روز رسانی دیگری را برای PS5 منتشر کرد. با این حال، سیستم عامل جدید با شماره نسخه 7.01.0 هیچ نوآوری عمده ای را به همراه ندارد. طبق توضیحات وب سایت رسمی، این پچ کوچک تنها مشکلی را برطرف می کند که باعث قطع شدن اتصال به چت صوتی Discord شده است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این همچنین می تواند برای بازیکنان PS5 که در مناطقی زندگی می کنند که اتصال اینترنت سریع وجود ندارد جالب باشد. به عنوان مثال، اگر دوست شما یک بازی دارد که شما به صورت دیجیتالی روی دیسک خریده اید، می تواند بازی را برای شما بیاورد و شما آن را از روی دیسک نصب کنید. و سپس فقط باید به روز رسانی ها را از طریق اینترنت انجام دهید، قبل از اینکه بتوانید بدون دیسک شروع به پخش کنید.

سونی در حال حاضر به روز رسانی دیگری را منتشر کرده است

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/3/15 ساعت 10:27 ب.ظ

پیوند دادن حساب PSN و Discord برای استفاده از چت صوتی در PS5 بسیار آسان است: