ProSieben Maxx در پخش زنده به صورت رایگان در رایانه شخصی و تلفن همراه

اگر اغلب موفق به تماشای سریال ها و برنامه ها در این بازه زمانی نمی شوید، باید با ضبط کننده های آنلاین مانند Save.TV سر و کار داشته باشید. با استفاده از آنها می توانید به راحتی برنامه ها را به صورت آنلاین برای پخش در آینده “ضبط” کنید.

در جدول زیر ارائه دهندگان مختلفی را که ProSieben Maxx را به عنوان پخش زنده ارائه می دهند و همچنین قیمت ها و سایر ویژگی های آنها را با هم مقایسه می کنیم:

پیشنهاد دهنده بسته (قیمت/ماه) کانال متفرقه
جوین
  • رایگان (پشتیبانی از آگهی)
  • به علاوه (6.99 یورو)
کانال های عمومی با کیفیت HD، بدون نیاز به حساب کاربری، محتوای درخواستی، فقط به علاوه: سریال ها و فیلم های انحصاری و کانال های خصوصی با کیفیت HD
تلویزیون سرخابی تلویزیون پولی و کانال‌های ورزشی قابل رزرو، ضبط‌کننده‌های ابری، کتابخانه بزرگ و MagentaTV Originals
تلویزیون Waipu
  • راحتی (5.99 یورو)
  • کامل (12.99 یورو)
فقط در گزینه‌های پولی: ضبط ابر، پخش مکث، کانال‌های تلویزیون پولی قابل رزرو هستند (شامل در Perfect)
Zattoo
  • حق بیمه (9.99 یورو)
  • نهایی (13.99 یورو)
ضبط کننده ابری (فقط نهایی)، بسته های تلویزیون اضافی را می توان رزرو کرد، راه اندازی مجدد و مکث زنده، محتوای درخواستی

نمایش را از دست دادید – چه باید کرد؟

Joyn GmbH

برای دیدن ProSieben Maxx در پخش زنده، تنها چیزی که نیاز دارید برنامه Joyn یا یک مرورگر فعلی است. این برنامه در اندروید، آیفون، Fire TV، Android TV و Apple TV در دسترس است.

Joyn GmbH

با Joyn، ProSiebenSat.1 یک گزینه رایگان برای پخش زنده ارائه می دهد که شامل برنامه ProSieben Maxx نیز می شود. از طرف دیگر، سرویس‌های پخش تلویزیونی مبتنی بر هزینه‌های مختلفی نیز وجود دارد که ProSieben Maxx با کیفیت HD در پخش زنده و اغلب طیف وسیع‌تری از عملکردها و برنامه‌ها وجود دارد.

امروزه برای تماشای ایستگاه تلویزیونی رایگان ProSieben Maxx نیازی به اتصال کابلی یا ماهواره ای ندارید. همچنین ProSieben Maxx را می توان در هر زمان و هر مکان از طریق پخش زنده در مرورگر، تلفن هوشمند یا تلویزیون تماشا کرد. در اینجا می توانید دریابید که چه گزینه هایی برای این کار وجود دارد.

خدمات پخش جریانی در یک نگاه
به جریان زنده ProSieben Maxx از طریق Joyn

پخش زنده رسمی ProSieben Maxx

این پیشنهاد از طریق تبلیغات پشتیبانی می‌شود، بنابراین باید با وقفه‌های تجاری اضافی مقابله کنید. علاوه بر این، پخش‌های رایگان پخش‌کننده‌های خصوصی فقط در SD در دسترس هستند. با اشتراک پلاس، می‌توانید ProSieben Maxx را با کیفیت HD و بدون تبلیغات اضافی تماشا کنید.

Joyn GmbH

پخش‌های زنده بیشتر ProSieben Maxx

تلویزیون آتش

جوین |  برنامه پخش شما

جوین | برنامه پخش شما

اندروید

جوین |  برنامه پخش شما

جوین | برنامه پخش شما

پخش جریانی زنده از کانال های تلویزیونی به طور فزاینده ای محبوب می شود. از یک طرف، مانند کابل، ماهواره یا DVB-T2 به تلویزیون وابسته نیستید، و از طرف دیگر، هرگز برنامه مورد علاقه خود را در حال حرکت از دست نمی دهید.

Joyn به عنوان یک کتابخانه رسانه ای برای ایستگاه های ProSiebenSat.1 عمل می کند. بنابراین اگر نمایشی را از دست دادید، می‌توانید آن را دنبال کنید. بسته به حمل و نقل، این فقط برای حداکثر 14 روز امکان پذیر است.

iPhone/iPad/AppleTV

جوین |  برنامه پخش شما

جوین | برنامه پخش شما

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

چگونه فیلم و سریال تماشا می کنید؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع