ProSieben و Sat.1 در جهنم تکراریایستگاه های خواهر Sat.1 و ProSieben در دوره ریاضت اقتصادی! می‌توانید در اینجا بدانید که این برای بینندگان چه معنایی دارد و چه برنامه‌ای را می‌توانید انتظار داشته باشید.

آیا شما هم این احساس را دارید که سریال ها، کمدی ها و نمایش های همیشه یکسان بدون توجه به جایی که در حال زاپ کردن هستید، فرار کنید؟ بعضی از سریال ها خیلی خوب هستند، می توانید آنها را بارها و بارها تماشا کنید و حتی با وجود اینکه از قبل همه گیج ها را از روی قلب می دانید، باز هم باید به آنها بخندید. این چیزی است که یک نمایش خوب را به یک نمایش فوق العاده تبدیل می کند، اما همه آنها آنقدر عالی نیستند. گاهی اوقات تکرار فقط خسته کننده است و راه حلی برای ریاضت است.

در این ویدیو نحوه استفاده از سرویس استریم را به شما نشان می دهیم جوین می توانید به تلویزیون خود نگاه کنید تا بتوانید به طور انعطاف پذیر به محتوای ProSieben and Co دسترسی داشته باشید.

ProSieben در حلقه تکرار

در طول روز، بینندگان از قبل به تکرارهای بی پایان عادت کرده اند. در ProSieben “Scrubs”، “The Big Bang Theory”، “How I Met Your Mother” و “Two and A Half Man” در یک حلقه پیوسته وجود دارد. با این حال، از آنجایی که سریال ها هنوز هم محبوب هستند، طرفداران ProSieben خوشحال هستند که آنها را نادیده می گیرند.

در حال حاضر همچنین در شب ها تکرار می شود، به عنوان مثال “فانتوم کیست؟” و “The! قلب! فوت کردن، دمیدن! نشان بده!”. نسخه قدیمی «جوکو علیه کلااس – دوئل در سراسر جهان» نیز عصر شنبه پخش می شود. در 20 ژوئن، نمایش موسیقی جوکو وینترشایت “Win your Song” به پرده باز می گردد. فیلم های قدیمی جیمز باند مانند «سرویس مخفی اعلیحضرت»، «فقط دو بار زندگی می کنید» و «انگش طلا» نیز پخش می شود.

اما بینندگان لازم نیست از سفر به گذشته بترسند، زیرا فصل فعلی “Topmodel بعدی آلمان” هنوز تمام نشده است و قسمت های جدیدی از “Grey’s Anatomy”، “Seattle Fireighters” و “9-1-1″ وجود دارد. ستاره تنها” دوشنبه ها. . نمایش “باور نکردنی! لحظات دیدنی جلوی دوربین» حدود سه ساعت قبل از «قرمز» زمان اصلی را به خود اختصاص داد.

به جای تکرار مداوم، می توانید این سریال ها را در نتفلیکس پخش کنید:

Sat.1 در یک احساس نوستالژیک

در اینجا نیز، بینندگان از قبل برنامه هایی را که در یک حلقه بی پایان اجرا می شوند، می دانند، چگونه “Lenssen طول می کشد”، “On Patrol” و “Klinik am Südring”. همه کانال های تلویزیونی دارای موارد دلخواه هستند که در طول روز بارها و بارها پخش می شوند. شنبه می توانید یک حس نوستالژی واقعی داشته باشید، زیرا قسمت های قدیمی “Baywatch – The Lifeguards of Malibu” از ساعت 10:30 صبح تا 19:55 پخش می شود. در حال حاضر فصل دوم در حال پخش است.

تکرار – نفرین یا برکت؟

ممکن است از برنامه و تکرار آن احساس بی حوصلگی کنید، اما ممکن است از این فرصت برای تماشای سریال، فیلم یا نمایشی استفاده کنید که فرصتی به آن نداده اید. گاهی اوقات کمی نوستالژی نیز می تواند بسیار آرامش بخش باشد و اگر به تنوع و عمل بیشتری نیاز دارید، از دمای گرم استفاده کنید، به بیرون بروید، با دوستان خود ملاقات کنید یا دوباره به کنسرت گوش دهید. به عنوان جایگزینی برای تماشای تلویزیون، همیشه می توانید به جریان تبدیل شوید

قطعا از دیدن این فیلم ها خسته نخواهید شد.

توصیه های جریانی به عنوان جایگزینی برای پخش مجدد

فیلم اکشن Tyler Rake: Extraction 2 با بازی کریس همسورث به نتفلیکس می آید. سری جدید «فوبار» با بازی آرنولد شوارتزنگر چند روزی است که برای همه خنداننده ها آماده شده است. از جمله، فصل جدید «لوکی» و سری جدید «تهاجم مخفی» از ماه ژوئن در دیزنی پلاس در دسترس خواهند بود. و در آمازون پرایم، به هر حال انتخاب بسیار متنوع است و برای همه چیزهایی دارد.

در مسابقه شرکت کنید تا بدانید کدام سریال بعدی برای شماست.

آزمون سریال های تلویزیونی: کدام سریال جدید را باید تماشا کنید؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع