Prime Video در حال چرخاندن است

حداقل خروج تدریجی آمازون از این سیستم یک نشانه خوبی برای مشتریان جریان. هنوز مشخص نیست که آمازون می خواهد چه مقدار از محتوای خود را به بازار باز کند. به گفته گولم، در حال حاضر طرحی وجود دارد که پلتفرم‌ها به عنوان دارندگان مجوز واجد شرایط هستند: سرویس‌های پخش، هم مبتنی بر اشتراک و هم از طریق تبلیغات و حتی ارائه دهندگان پخش رایگان، و همچنین ایستگاه‌های تلویزیونی کلاسیک. ناگهان همه چیز ممکن به نظر می رسد.

باز کردن کسب و کار صدور مجوز چنین ارائه دهنده بزرگی به این معنی است مصرف کنندگان مجبور نیستند برای اشتراک های متعدد هزینه ای بپردازند – حداقل در مورد ایده آل هنوز دوردست.

آمازون برنامه های بزرگی برای Prime Video دارد که کم و بیش سرویس استریم را وارونه می کند: با آمازون MGM Studios Distribution، ارائه دهنده بخش جدیدی را راه اندازی می کند که به بازاریابی تولیدات داخلی و محتوای MGM باید مراقبت کند. استودیوی فیلم قبلاً آمازون را تصاحب کرده بود و محتوایی را در کانال جدیدی قرار داده بود.

نسخه:1.0.122

رهایی:2017/08/28

آمازون دروازه ها را باز می کند: نسخه های اصلی در آینده در نتفلیکس و تلویزیون؟

زبان ها:انگلیسی آلمانی

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بازگشت به کسب و کار صدور مجوز نیز در حال حاضر توسط رقابت مورد بحث قرار گرفته است. دیزنی + گفته می شود چند ماهی است که در حال کار بر روی اهدای محتوای خود به این مسابقه است.

به جای ارائه محصولات داخلی، به اصطلاح آمازون اورجینال، در بیشتر موارد فقط در پورتال استریم خود، در آینده نیز امکان پذیر خواهد بود. ارائه‌دهندگان دیگر سریال‌ها و فیلم‌هایی را از فروشگاه‌های آمازون نشان می‌دهند.

احتمالاً تصمیم آمازون تا حدودی بیانگر وضعیت فعلی است: افزایش قیمت ها بودجه موجود بسیاری از طرفداران جریان را کاهش داده است. به عنوان مثال، پایان اشتراک گذاری حساب در نتفلیکس، قبلاً منجر به اخراج بسیاری از کارکنان در اسپانیا شده است.

در طول چند سال گذشته، این فقط سرویس‌های استریم جدید نیستند که همیشه ظهور کرده‌اند. به عنوان یک قاعده، این ارائه دهندگان جدید نیز همه مال خود هستند برنامه اختصاصی خود این آنها را از رقبا متمایز می کند و به مشترکین بیشتری امیدوار است.

آزمایش رایگان 30 روزه: به پیشنهاد Amazon Prime Video

این گونه است که مشتریان از طرح جدید آمازون سود می برند

آمازون با Prime Video موفق‌ترین سرویس استریم جهان را در کنار نتفلیکس راه‌اندازی کرد. اکنون ظاهراً شرکت سفارش آنلاین پستی می‌خواهد راهی را طی کند که می‌تواند به طور کامل دنیای پخش را به هم بزند. اگر آمازون از پس این کار بربیاید، بالاخره روزهای خوبی دوباره برای مشتریان طلوع خواهد کرد.