شرکت تابعه ولوو Polestar از دیگر خودروسازان پیروی می کند و نوید دوچرخه الکترونیکی را می دهد. دوچرخه برقی قرار است با همکاری شرکت سوئدی Allebike ساخته شود. به گفته رئیس Polestar توماس Ingenlath، این چیزی بیش از یک شیرین کاری بازاریابی است.

خودروسازان بیشتری و همچنین خودروهای الکترونیکی به این ایده می پردازند برای پرتاب یکی از دوچرخه های الکترونیکی به بازار. به عنوان مثال، دو دوچرخه کوهستانی برقی از پورشه موجود است و BMW و Rivian نیز کم و بیش بر روی مدل های خود کار می کنند. تولیدکنندگان آمریکایی جیپ و هامر نیز نمی‌خواهند کنار گذاشته شوند.

Polestar در حال کار بر روی دوچرخه الکترونیکی خود است

همانطور که توماس اینگنلات، مدیر عامل شرکت در مصاحبه ای تایید کرد، اکنون شرکت تابعه ولوو، Polestar، باید به این کار دست پیدا کند. بسیاری از جزئیات هنوز نامشخص است، اما حداقل این امر مسلم است همکاری سازندگان خودروهای الکترونیکی با Allebike خواستن با این حال، برخلاف رقابت، نباید صرفاً به عنوان مجوز برای برند Polestar باشد. به گفته Ingenlath، او زیاد به چنین شیرین کاری های بازاریابی فکر نمی کند (منبع: The Verge).

Polestar قبلاً با شرکت سوئدی Allebike در گذشته همکاری کرده بود. نتیجه به شکل دو دوچرخه غیر برقی است Allebike Alpha Polestar Edition آماده. شما می توانید آنها را با قیمتی معادل حدود 9000 یورو دریافت کنید. هنوز مشخص نیست که قیمت اولین دوچرخه الکترونیکی Polestar چقدر خواهد بود. حتی جدای از آن، مدیرعامل هیچ اظهار نظری در مورد طراحی یا مشخصات دوچرخه الکتریکی نکرده است.

تاکنون Polestar برای خودروهای الکتریکی شناخته شده است:

Polestar e-SUV جدید را در حال حرکت نشان می دهد

Polestar: دوچرخه الکترونیکی بعد از موتور الکترونیکی

Polestar نه تنها خودروهای الکترونیکی می سازد، بلکه اکنون یک موتورسیکلت الکترونیکی نیز تولید می کند. در اینجا، شرکت تابعه ولوو با سازنده سوئدی کیک همکاری کرده است تا کیک خود را بسازد نسخه Polestar موپد الکتریکی مکا انتشار. می توان آن را از طریق خودروی الکترونیکی Polestar 2 شارژ کرد و یک گیره مخصوص تریلر نیز برای حمل و نقل موجود است.