اگر به دنبال غذای جدید برای نینتندو سوییچ خود هستید، اکنون باید به MediaMarkt نگاهی بیندازید. Pokémon Radiant Diamond و Shining Pearl در یک بسته دوتایی ارزان تر هستند. چه برای خودت و چه برای به اشتراک گذاشتن. در اینجا شما چند یورو صرفه جویی می کنید.

دو بازی پوکمون در یک بسته دوگانه ارزان تر

شرکت پوکمون دو بازی جدید پوکمون را برای نینتندو سوییچ در تاریخ 21 نوامبر 2021 منتشر کرد، Pokémon Shining Diamond و Shining Pearl. حالا که این دو بازی مدت زیادی است در بازار عرضه شده اند، قیمت ها آرام آرام در حال کاهش است. به عنوان بخشی از “آخر هفته جمعه سرخ” در MediaMarkt شما دریافت می کنید هر دو بازی پوکمون در یک بسته دو نفره تنها با 74.99 یورو (به MediaMarkt نگاه کنید).

به پیشنهاد در MediaMarkt

علاوه بر دو بازی فول قیمتی که در بسته به عنوان بازی فیزیکی و نه به صورت دانلودی دریافت می کنید، نیز وجود دارد. 2 در 100 توپ پوکه به صورت رایگان، اگر از کد موجود در بسته استفاده می کنید. MediaMarkt هزینه حمل و نقل را دریافت نمی کند، بنابراین شما واقعاً فقط این قیمت را پرداخت می کنید. فروشندگان دیگر برای این بسته دو نفره بیش از 90 یورو می خواهند. بسته دوگانه دیگر در آمازون در دسترس نیست (آن را در آمازون بررسی کنید). زحل حتی می خواهد بیش از 100 یورو داشته باشد (به زحل نگاه کنید). بنابراین MediaMarkt در اینجا قیمت واقعاً بالایی را می خواهد.

نظرات در مورد الماس درخشان پوکمون و مروارید درخشان

تریلر اعلام رسمی Pokémon Brilliant Diamond & Brilliant Pearl

نظرات در مورد Pokémon Shining Diamond و Shining Pearl بسیار متفاوت است. بسیاری از طرفداران پوکمون این دو بازی را به این دلیل دوست دارند ایجاد حس دلتنگی خوب و اجازه دهید طرفداران در خاطرات زیبا از دوران کودکی خود غرق شوند. دیگر طرفداران پوکمون از این بازی انتقاد کرده اند که این بازی خیلی سریع راه اندازی شده و احساس می کند که بیشتر شبیه یک بتا است فقط برای کسب درآمد بیشتر. در نهایت، اگر واقعاً هر دو بازی را می خواهید، باید تصمیم خود را بگیرید و آن را دنبال کنید. با بسته دوبل می توانید هر دو بازی را به اشتراک بگذارید یا فقط برای خود نگه دارید. در هر صورت معامله خوبی دریافت می کنید و در پول خود صرفه جویی می کنید.