Pixel Watch 2 از تنظیم مجدد سود می برد

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

در حالی که هر ساله پردازنده های جدیدی در بخش گوشی های هوشمند وجود دارد که عملکرد و کارایی را بهبود می بخشد، در مورد ساعت های هوشمند نیز چنین نیست. در برخی موارد، تراشه هایی نصب می شوند که چندین سال از عمر آنها می گذرد، زیرا جایگزینی وجود ندارد. این اتفاق در ساعت پیکسل با اگزینوس 9110 سامسونگ نیز رخ داد که مربوط به سال 2018 است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

با پیکسل واچ 2، گوگل حق انتخاب دارد و در واقع باید مسیر بهتری را طی کند. یعنی یکی همکاری با کوالکام به جای سامسونگ. طبق اطلاعات 9to5Google، Pixel Watch 2 دیگر از پردازنده Exynos سامسونگ استفاده نخواهد کرد، اما جدیدترین Snapdragon W5+ Gen 1 از کوالکام.

این به تازگی برای اولین بار در TicWatch 5 Pro نصب شده است و در آنجا از آن مراقبت می کند کارایی و کارایی بالا. این دقیقا همان چیزی است که گوگل با پیکسل واچ 2 وعده داده است. ساعت هوشمند بعدی نه تنها باید به طور قابل توجهی سریعتر باشد، بلکه در درجه اول باید کارآمدتر نیز باشد. عمر باتری پیکسل واچ در تست چندان چشمگیر نبود.

برای رونمایی از Pixel Watch 2 نیازی نیست خیلی منتظر بمانید. انتظار می رود گوگل در پاییز از ساعت هوشمند جدید در کنار پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو رونمایی کند. احتمالا دوباره در اکتبر. پس از آن حداکثر مشخص خواهد شد که واقعاً گوگل در مورد این دستگاه چقدر جدی است.

گوگل و سامسونگ با همکاری عمیقی متحد شده اند. به همین دلیل است که گوگل نیز از بسیاری از اجزای سامسونگ در دستگاه های نهایی خود استفاده می کند. این همیشه به نفع مشتریان نیست. این همان چیزی است که در ساعت پیکسل با پردازنده قدیمی اگزینوس اتفاق افتاد. با پیکسل واچ 2، گوگل نمی خواهد این اشتباه را تکرار کند.

Google Pixel Watch 2 با پردازنده جدید

در این ویدیو شما را با Galaxy Watch 5 (Pro) سامسونگ آشنا می کنیم:

Google Pixel Watch 2 در راه است

علاوه بر پردازنده کوالکام، Pixel Watch 2 همچنین ویژگی های تناسب اندام جدیدی دریافت خواهد کردشناخته شده از Fitbit. اینها باید توسط Fitbit Sense 2 انجام شود. سپس شامل اندازه گیری استرس و دمای پوست می شود. مشخص نیست که آیا عملکرد ECG نیز انجام خواهد شد. در هر صورت، رقابت کارکردی برای ارائه دارد.