Pixel Watch دروغ می گوید: ساعت هوشمند گوگل کاربران را آزار می دهد


برخی از دارندگان پیکسل واچ از محاسبه اشتباه ساعت هوشمند تعجب می کنند. ظاهراً آنها خیلی بیشتر از آنچه در واقع کالری می سوزانند، کالری می سوزانند. در برخی موارد، اطلاعات ساعت هوشمند گوگل نصف اطلاعات رقبا است.

گوگل

Pixel Watch کالری را به اشتباه محاسبه می کند

تخصص Fitbit در تناسب اندام باید در واقع با اولین ساعت هوشمند خود گوگل وارد شود. همانطور که مشخص شد مدت کوتاهی پس از راه اندازی، گوگل هنوز باید پیشرفت های قابل توجهی را در این زمینه انجام دهد. کاربران گزارش می دهند که Pixel Watch مصرف کالری مشخص شده اصلا نمی تواند درست باشد. ساعت هوشمند مقادیر نادرستی را نشان می دهد که بسیار مثبت هستند.

همچنین با دیگر ساعت های هوشمند مصرف کالری فقط تخمین زده می شود. اطلاعات بر اساس داده های جمع آوری شده مانند تعداد قدم های برداشته شده، ضربان قلب و گاهی اوقات اطلاعات GPS در مورد مسافت طی شده است. با این وجود، مشخص شد که پیکسل واچ موفقیت هایی را از نظر مصرف کالری گزارش می کند که هیچ ربطی به واقعیت ندارد.

بصورت مستقیم مقایسه با Samsung Galaxy Watch 4 و برنامه Samsung Health، بیش از 50 درصد تفاوت دارند (منبع: Android Police). این اختلاف زمانی که هر دو ساعت به طور همزمان استفاده می شوند نیز قابل توجه است. مقادیر جمع آوری شده توسط گلکسی واچ 4 بسیار واقعی تر هستند.

اینکه خیلی سبکه در محاسبه متمایز کنید می تواند بسته به سازنده باشد قطعا قابل درک است. میزان کالری سوزانده شده به عوامل زیادی مانند سن، جنسیت، وزن و قد صاحب ساعت هوشمند بستگی دارد.

اطلاعات بیشتر درباره Pixel Watch در ویدیو:

گوگل پیکسل واچ معرفی شد

Pixel Watch: احتمالاً مشکل نرم افزاری کالری اشتباه است

محاسبه کالری نادرست در ساعت پیکسل احتمالاً به دلیل یک مشکل نرم افزاری است که Google خارج از جهان با به روز رسانی میتوانست. مشخص نیست که آیا و چه زمانی چنین به روز رسانی برای ساعت هوشمند منتشر خواهد شد.منبع