گوگل آن را آسان ندارد. در مقایسه با سامسونگ، که سری پرچم‌دارانش به‌طور سنتی در بهار معرفی می‌شوند، هر نسل جدید پیکسل تقریباً همزمان با آیفون جدید شروع می‌شود – و سپس اغلب به یک وجود سایه منجر می‌شود. حداقل از نظر فنی، پیکسل 8 پرو آینده نباید از آیفون 15 پرو پنهان بماند.

Pixel 8: Insider برگه داده را از تلفن Google منتشر می کند

اما گوگل احتمالاً بیشتر در جیب خود برای فناوری جدید حفاری خواهد کرد. طبق شایعات، پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو به طور قابل توجهی گران تر خواهند بود. گفته می شود دستگاه های جدید بین 50 تا 100 دلار آمریکا گران تر هستند. تبدیل به قیمت یورو که می تواند در موارد شدید، پیکسل 8 حتی مرز 1000 یورو را می شکند. برای مقایسه: پیکسل 7 پرو با قیمت 899 یورو به فروش رسید.

Pixel Fold جدید:

پیکسل 8 می تواند مرز 1000 یورو را بشکند

گوگل با Pixel Fold و Pixel Tablet اخیراً دو محصول جدید را معرفی کرده است که بیشتر در خدمت هستند. فقط Pixel 8 در پاییز دوباره بازار اصلی را پوشش خواهد داد. اکنون گفته می شود که دیتا شیت کامل نسخه پرو به بیرون درز کرده است. یک پیشرفت به ویژه قابل توجه است.

گوگل

موتور گوگل با پیکسل 8 پرو بزرگ به جای ریزش می تواند باشد. داخل تلفن همراه جدید گوگل تانسور G3 گیر کرده که از 12 گیگابایت رم همراه است. بسته به مدل، باید بین 128 تا 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داده وجود داشته باشد. را دوربین فوق عریض باید یک ارتقاء مناسب و معقول دریافت کنید و اکنون با 64 مگاپیکسل به جای 12 مگاپیکسل حل کردن بر اساس گزارش ها، هیچ تغییری در لنز اصلی (50 مگاپیکسل) و لنز تله فوتو (48 مگاپیکسل) ایجاد نشده است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.