Pixel 8 Pro دارای ویژگی غیرعادی است

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

این ویدئو نه تنها عملکرد را نشان می دهد، بلکه همچنین طراحی پیکسل 8 پرو را فاش کرد. اساساً همه چیز ثابت می ماند. فقط بخش دوربین کمی تغییر می کند. سه سنسور دوباره با هم ترکیب می شوند. در Pixel 7 Pro (تست)، لنز تله فوتو جدا است. از نظر بصری، یک ارتقاء نسبتاً کوچک باقی مانده است.

برای مقایسه: Pixel 7 Pro می تواند این کار را انجام دهد:

آیا این ترفند در پیکسل 8 پرو لازم است؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع گوگل تا پاییز گوشی های هوشمند جدید پیکسل 8 خود را رسما معرفی نخواهد کرد، اما همانطور که در حال حاضر رایج است، اطلاعات قابل اعتمادی از قبل منتشر شده است. یک ویدیوی نمایشی، احتمالاً از گوگل، نه تنها طراحی پیکسل 8 پرو را نشان می‌دهد، بلکه عملکرد کاملا جدیدی را نیز نشان می‌دهد که هیچ‌کس انتظارش را نداشت. با پیکسل 8 پرو جدید، مال شما می شوید دمای بدن را با دماسنج مادون قرمز اندازه گیری کنید می توان:

گوگل علاوه بر دوربین سه گانه، سنسوری را بر روی پیشانی شما نصب کرده است که می تواند دمای بدن را اندازه گیری کند. این چیزی است که شما فکر می کنید تلفن همراه نسبتا نزدیک به پیشانی شما و سپس گوشی را به سمت شقیقه شما می آورد. Pixel 8 Pro دما را در عرض چهار ثانیه اندازه گیری می کند و به شما نشان می دهد که آیا تب دارید. اگر اندازه گیری موفقیت آمیز بود، تلفن همراه برای مدت کوتاهی لرزش می کند.

با آخرین گوشی‌های هوشمند پیکسل، گوگل بر روی مهمترین عملکردهای اصلی تمرکز کرده است و برخلاف گذشته، هیچ ترفندی را نصب نکرده است. احتمالاً با پیکسل 8 پرو تغییر خواهد کرد. یک ویدیوی نمایشی فاش شده عملکرد غیرمنتظره ای را نشان می دهد که می تواند در شرایط خاص مفید باشد.

گوگل

گوگل پیکسل 8 پرو می تواند دمای بدن را اندازه گیری کند

گوگل تحت هیچ شرایطی نباید دوباره شروع به ایجاد عملکردهای غیر ضروری در گوشی های هوشمند پیکسل خود کند. قبلاً یک ویژگی وجود داشت که می‌توانستید گوشی را فشار دهید تا Google Assistant راه‌اندازی شود. چنین ویژگی هایی به طور غیر ضروری هزینه می کنند و قیمت را بالا می برند. در پایان، مطمئناً هر از چند گاهی از این عملکرد استفاده خواهید کرد، اما هر روز به آن نیاز ندارید.