Pixel 8: اخبار بد در مورد تلفن گوگل

در آلمان، پیکسل 7 از 649 یورو به بازار آمد، با 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی، در ابتدا 749 یورو مورد نیاز بود. اگر افزایش مشابهی در این کشور وجود داشته باشد، می تواند نسخه اصلی پیکسل 8 با قیمت 699 یورو یا حتی 749 یورو توبه ارائه شده است.

هنوز مشخص نیست که پیکسل 8 چه زمانی عرضه خواهد شد. سلف اولین خود را در اواسط اکتبر 2022 انجام داد. به گفته افشاگر باید پیکسل 8 در اوایل اکتبر 2023 به بازار بیاید

در اینجا چیزی است که ما در مورد Pixel 7a فکر می کنیم:

پیکسل 8 با اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک؟

قیمت احتمالا بالاتر می تواند گوگل را با ارتقاء توجیه کند. شایعه شده است که این گوشی برای اولین بار دارای اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک است. در سری فعلی پیکسل 7 از یک اسکنر نوری استفاده شده است که برای برخی از کاربران به اندازه کافی سریع نیست.

علاوه بر این ظرفیت باتری بهتر کردن. 4485 میلی آمپر ساعت در حال حاضر حدس زده می شود، در حالی که برای نسل قبلی 4270 میلی آمپر ساعت است. با این حال، روند شارژ سریعتر در چشم نیست.

با پیکسل 8، تلفن همراه بعدی سری گوگل از پاییز در قفسه‌ها عرضه می‌شود. علاقمندان باید برای افزایش قیمت آماده باشند. به گفته یک افشاکننده، این گوشی هوشمند ممکن است تا 100 یورو گران تر باشد. حتی با پیکسل 7a، باید بیشتر در جیب های خود فرو می رفتید.

گوگل

پیکسل 8: گوگل می تواند قیمت بالاتری را اعمال کند

یک افشاگر هندی ادعا می کند که متوجه شده است که گوگل پیچ قیمت پیکسل 8 را بچرخانید تبدیل می شود. این تلفن همراه قرار است در نسخه اصلی در ایالات متحده با قیمت 649 یا 699 دلار آمریکا عرضه شود (منبع: یوگش برار در توییتر). این افزایش 50 یا 100 دلاری در مقایسه با پیکسل 7 خواهد بود.

که گوگل قطعا قیمت ها را به سمت بالا تنظیم می کند آخرین نمایش پیکسل 7a. گوگل این تلفن همراه را با قیمت خرده فروشی توصیه شده 509 یورو به بازار عرضه کرد، سلف آن همچنان با قیمت 459 یورو در دسترس بود.

گفته می شود پیکسل 8 از یک پردازنده Tensor 3 تغذیه می شود که توسط 8 گیگابایت رم پشتیبانی می شود. صفحه نمایش OLED می تواند به قطر 6.17 اینچ برسد و نرخ تازه سازی 120 هرتز را ارائه دهد.

منبع