بعد از اینکه اولین ویدیو از پیکسل 7a گوگل ظاهر شد، دیگر ویژگی های تلفن همراه مشخص شده است. بر این اساس، تلفن همراه عملکرد زیادی را به ارمغان خواهد آورد و به 8 گیگابایت رم متکی است. بنابراین فقط نمایشگر نیست که یک جهش به جلو است.

گوگل

Google Pixel 7a: نشت رم زیاد را تایید می کند

اولین ویدیویی برای پیکسل 7a اخیرا منتشر شده است که طراحی این تلفن همراه را نشان می دهد. گوگل اصلا این و آن را دوست نداشت تلفن همراه را از راه دور قفل کنید. با این وجود، افشاکننده موفق شد اطلاعات بیشتری را از کپی به دست آورد، که در واقع دیگر قابل استفاده نبود.

اکنون مشخص است که Pixel 7a حداقل در یک نسخه در دسترس خواهد بود رم را روی 8 گیگابایت تنظیم کنید اراده (منبع: نامی در توییتر وجود ندارد). برای مقایسه: با تلفن همراه فعلی سری A گوگل، پیکسل 6a، 6 گیگابایت رم باید کافی باشد. علاوه بر این، اکنون مشخص است که پیکسل 7a حداقل 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی خواهد داشت. در مورد سلف نیز همینطور بود.

از آنجایی که ویدیو لو رفت، ما همچنین می دانیم که صفحه نمایش تلفن همراه دارای یک نرخ نوسازی 90 هرتز درست مانند Pixel 7 گران‌تر. بنابراین پیمایش باید لذت‌بخش‌تر از Pixel 6a باشد، جایی که فقط 60 هرتز در دسترس است. وقتی نوبت به پردازنده می رسد، گوگل باید Tensor G2 را انتخاب کند.

بر اساس گزارش های تایید نشده، پیکسل 7a دارای یک دوربین دوگانه سونی قابلیتی که تصاویر تا 64 مگاپیکسل را امکان پذیر می کند. گفته می شود یکی از لنزها دارای زاویه فوق عریض است.

در ویدیو: تفاوت پیکسل 6a با پیکسل 6.

Pixel 7a: ارائه در Google I/O؟

بر اساس نقشه راه منتشر شده ناخواسته توسط گوگل، پیکسل 7a باید زودتر راه اندازی شود. ممکن است در کنفرانس توسعه دهندگان Google I/O منتشر شود که معمولا در ماه می اتفاق میافتد. در مورد قیمت تلفن همراه چیزی مشخص نیست. Pixel 6a با قیمت 459 یورو به فروش رسید.