Pixel 7 Pro با طرح 35 گیگابایتی و 5G با قیمت عالی

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: اسمارت لایت
  • شبکه: وودافون
  • 35 گیگابایت حجم داده 5G (حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 50 یورو جایزه برای قابل حمل بودن شماره تلفن
  • Gigakombi با عنوان: مشتریان شبکه ثابت Vodafone 5 یورو + 10 گیگابایت حجم داده اضافی در ماه صرفه جویی می کنند

Pixel 7 Pro با قرارداد با Logitel: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
34.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
4.99 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
رایگان (از طریق بازپرداخت)
حمل دریایی
(یک بار)
رایگان
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
844.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
715.27 یورو
جایزه هنگام انتقال یک شماره
50 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و جوایز)
79.48 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 3.31 یورو
به پیشنهاد در Logitel

را گوگل پیکسل 7 پرو با 128 و 12 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 715 یورو از نمایندگی های معتبر قیمت دارد. اگر این مبالغ و پاداش 50 یورویی را از مجموع هزینه ها در 24 حداقل شرایط کم کنید، 79.48 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 3.31 یورو در ماه – بنابراین تعرفه را با نرخ ثابت Allnet و پیامک و همچنین حجم داده 35 گیگابایتی بسیار ارزان به گوشی هوشمند دریافت می کنید.

این پیشنهاد حتی هیجان انگیز تر است گیگ ترکیبی – اگر قبلاً با Vodafone قرارداد اینترنتی دارید. سپس شما فقط 24.99 یورو در ماه می پردازید و در نهایت یکی را دریافت می کنید قیمت موثر -1.69 یورو ماهانه

با پیکسل 7 پرو، گوگل یک گوشی هوشمند برتر مطلق دارد ارزش عالی برای پول تحویل داده شده. در Logitel می توانید آن را با تعرفه “Smart Lite” در شبکه Vodafone دریافت کنید 34.99 یورو در ماه. این شامل Allnet-Flat با غنی است 35 گیگابایت ظرفیت داده 5G (مشاهده پیشنهاد در Logitel). هزینه های یک بار به مبلغ 4.99 یورو برای پرداخت اضافی است. هزینه اتصال با بازپرداخت از طریق برنامه Vodafone لغو می شود. علاوه بر این، شما دریافت می کنید 50 یورو جایزه برای قابل حمل بودن شماره تلفن.

در ویدیوی آزمایشی ما می‌توانید پیکسل 7 پرو را ببینید:

گوگل پیکسل 7 پرو چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 120 هرتزی AMOLED است. تانسور G2پردازنده، دوربین 50 مگاپیکسلی و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی که با 30 وات به سرعت شارژ می شود.این دستگاه با IP68 در برابر آب و گرد و غبار محافظت می شود و علاوه بر دوربین معمولی، تله فوتو و لنز واید و همچنین عملکرد شارژ بی سیم – در بررسی ما از Pixel 7 Pro بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنیم. بنابراین در اینجا شما یک تلفن هوشمند قوی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

آیا جدیدترین پرچمدار گوگل پیکسل 7 پرو و ​​یک طرح تلفن همراه درجه یک با قیمتی بی نظیر می خواهید؟ سپس Logitel فقط پیشنهاد مناسب را برای شما دارد. در آنجا می توانید پرچمدار تلفن هوشمند را با تعرفه 35 گیگابایتی و 5G با قیمتی کاملا شگفت انگیز تهیه کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چرا پیشنهاد بسته ارزش آن را دارد.

Logitel: Google Pixel 7 Pro با 35 گیگابایت به قیمت 34.99 یورو

اگر قبلاً با Vodafone قرارداد اینترنتی دارید، می توانید 5 یورو تخفیف ماهانه در هزینه پایه از طریق Gigakombi و دریافت 10 گیگابایت حجم داده اضافی. فاکتور ما به شما نشان می دهد که این یک پیشنهاد بسیار خوب است.