Pixel 7 Pro با طرح 25 گیگابایتی با قیمت مناسب

این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 120 هرتزی AMOLED است. تانسور G2پردازنده، دوربین 50 مگاپیکسلی و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی که با 30 وات به سرعت شارژ می شود.این دستگاه با IP68 در برابر آب و گرد و غبار محافظت می شود و علاوه بر دوربین معمولی، تله فوتو و لنز واید و همچنین عملکرد شارژ بی سیم – در بررسی ما از Pixel 7 Pro بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنیم. بنابراین در اینجا شما یک تلفن هوشمند قوی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید.

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

این گوگل پیکسل 7 پرو با 128 و 12 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 739 یورو قیمت دارد. اگر این مبلغ و 100 یورو بازگشت نقدی را از کل هزینه ها در 24 حداقل شرط کم کنید، 438.75 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 18.28 یورو در ماه – بنابراین نرخ ثابت Allnet/SMS را با حجم داده 25 گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید.

با پیکسل 7 پرو، گوگل یک گوشی هوشمند برتر مطلق دارد ارزش عالی برای پول تحویل داده شده. در Curved شما آن را از جمله تعرفه “Mobile M” برای همین دریافت می کنید 52.99 یورو در ماه. این شامل Allnet-/SMS- Flat با غنی است 25 گیگابایت ظرفیت داده 5G (پیشنهاد را در Curved ببینید). نکته ویژه در مورد این تعرفه: شما 5 گیگابایت حجم داده در سال دریافت می کنید. بنابراین در سال دوم شما در حال حاضر 30 گیگابایت حجم داده دارید. هزینه های یک بار برای پرداخت اضافی و حمل و نقل 5.99 یورو است. علاوه بر این، شما دریافت می کنید 100 یورو برگشت نقدی به عنوان پرداخت فاکتور ما به شما نشان می دهد که این یک پیشنهاد بسیار خوب است.

در ویدیوی آزمایشی ما می‌توانید پیکسل 7 پرو را ببینید:

گوگل پیکسل 7 پرو چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • شبکه: o2
  • تعرفه: موبایل ام
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • 25 گیگابایت ظرفیت داده 5G (حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه دانلود)
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه
  • حجم داده ها هر سال افزایش می یابد 5 گیگابایت در
  • 100 یورو بازگشت نقدی به عنوان پاداش

Pixel 7 Pro با قرارداد با Curved: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
52.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
رایگان
حمل دریایی
(یک بار)
4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1277.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
739 یورو
جایزه 100 یورو (پرداخت)
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و جوایز)
438.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 18.28 یورو
به پیشنهاد در Curved

آیا می خواهید پرچمدار فعلی گوگل پیکسل 7 پرو و ​​تعرفه تلفن همراه درجه یک با قیمتی مقرون به صرفه داشته باشید؟ سپس Curved فقط پیشنهاد مناسب را برای شما دارد. شما می توانید گوشی هوشمند را با تعرفه 25 گیگابایتی در شبکه o2 با قیمت مناسب تهیه کنید. ما تمام هزینه‌ها را محاسبه کرده‌ایم و نشان داده‌ایم که چرا پیشنهاد بسته‌ای ارزشمند است.

خمیده: Google Pixel 7 Pro با طرح 25 گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع