Pixel 7 Pro با تعرفه Vodafone با قیمت مناسب

این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 120 هرتزی AMOLED است. تانسور G2پردازنده، دوربین 50 مگاپیکسلی و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی که با 30 وات به سرعت شارژ می شود.این دستگاه با IP68 در برابر آب و گرد و غبار محافظت می شود و علاوه بر دوربین معمولی، تله فوتو و لنز واید و همچنین عملکرد شارژ بی سیم – در بررسی ما از Pixel 7 Pro بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنیم. بنابراین در اینجا شما یک تلفن هوشمند قوی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید.

به پیشنهاد در Deinhandy
که گوگل پیکسل 7 پرو با 128 و 12 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 802 یورو قیمت دارد. اگر این مبلغ و پاداش 100 یورویی برای انتقال موفقیت آمیز شماره خود را از کل هزینه ها برای حداقل مدت 24 کم کنید، 76.90 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 3.20 یورو در ماه – بنابراین نرخ ثابت Allnet/SMS را با حجم داده 25 گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید. اگر قبلاً با Vodafone قرارداد تلفن ثابت دارید، از طریق آن پرداخت می کنید ترکیب گیگ فقط 29.99 یورو در ماه و همراه با یک قیمت موثر -1.80 یورو در هر ماه – بنابراین شما به طور موثر کمتر از زمانی که تلفن هوشمند را به صورت جداگانه خریداری کرده اید، پرداخت می کنید.

در ویدیوی آزمایشی ما می‌توانید پیکسل 7 پرو را ببینید:

گوگل پیکسل 7 پرو چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: Smart Lite Special
  • شبکه: وودافون
  • 25 گیگابایت حجم داده 5G (حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 100 یورو جایزه برای قابل حمل بودن شماره تلفن
  • gig Combo با عنوان: با قرارداد تلفن ثابت Vodafone ماهیانه 5 یورو پس انداز کنید

باندل پیکسل در Deinhandy: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(هر ماه)
34.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
99 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
978.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
801.85 یورو
جایزه
هنگام انتقال یک شماره
100 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و پاداش)
76.90 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 3.20 یورو
به پیشنهاد در Deinhandy

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

با پیکسل 7 پرو، گوگل یک گوشی هوشمند برتر مطلق دارد ارزش عالی برای پول تحویل داده شده. با Deinhandy شما آن را از جمله تعرفه “Smart Lite Special” برای فقط دریافت می کنید 34.99 یورو در ماه. این شامل Allnet-/SMS- Flat با غنی است 25 گیگابایت 5G-حجم داده ها (به پیشنهاد تلفن همراه خود مراجعه کنید). هزینه های یکباره 138.99 یورو (پرداخت اضافی به اضافه هزینه اتصال و حمل و نقل) است. اگر قبلاً مشتری تلفن ثابت Vodafone هستید، می توانید از آن استفاده کنید گیگ ترکیبی یک بار دیگر 5 یورو در ماه پس انداز کنید و 10 گیگابایت حجم داده اضافی دریافت می کند – در مجموع 35 گیگابایت. فاکتور ما به شما نشان می دهد که این یک پیشنهاد بسیار خوب است.

به پیشنهاد در Deinhandy

با Deinhandy می توانید Pixel 7 Pro پرچمدار گوگل را با تعرفه 25 گیگابایتی در شبکه Vodafone با قیمتی کاملاً مقرون به صرفه دریافت کنید. ما تمام هزینه‌ها را محاسبه کرده‌ایم و نشان داده‌ایم که چرا پیشنهاد بسته‌ای ارزشمند است.

تلفن شما: Google Pixel 7 Pro با طرح 25 گیگابایتی