Pixel 7 Pro با تعرفه Telekom با قیمت مناسب

در MediaMarkt می توانید Pixel 7 Pro پرچمدار گوگل را با تعرفه 20 گیگابایتی در شبکه Telekom با قیمتی بسیار پایین تهیه کنید. ما تمام هزینه‌ها را محاسبه کرده‌ایم و نشان داده‌ایم که چرا پیشنهاد بسته‌ای ارزشمند است.

دنیای تعرفه MediaMarkt: Google Pixel 7 Pro با تعرفه 20 گیگابایتی

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: LTE سبز
  • شبکه: مخابرات
  • 20 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 25 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 50 یورو جایزه برای قابل حمل بودن شماره تلفن
  • Google Chromecast با Google TV (HD) به صورت رایگان

بسته Pixel در MediaMarkt: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(هر ماه)
36.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
99 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1026.75 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
799 یورو + 34.99 یورو
جایزه
هنگام انتقال یک شماره
50 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و پاداش)
142.76 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 5.95 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt
محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

با پیکسل 7 پرو، گوگل یک گوشی هوشمند برتر مطلق دارد ارزش عالی برای پول تحویل داده شده. در MediaMarkt می توانید آن را از جمله تعرفه “LTE سبز” به قیمت دریافت کنید 36.99 یورو در ماه. این شامل Allnet-/SMS- Flat با غنی است 20 گیگابایت LTEحجم داده (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). با آن یکی وجود دارد Google Chromecast HD به ارزش 35 یورو هزینه های یکباره 138.99 یورو (پرداخت اضافی به اضافه هزینه اتصال و حمل و نقل) است. فاکتور ما به شما نشان می دهد که این یک پیشنهاد بسیار خوب است.

به پیشنهاد در MediaMarkt

که گوگل پیکسل 7 پرو با 128 و 12 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت idealo، در حال حاضر حداقل 799 یورو و Google Chromecast HD حداقل 35 یورو قیمت دارد. اگر این مبلغ را کم کنید، پاداش 50 یورویی برای انتقال موفقیت آمیز شماره تلفن و ارزش Google Chromecast از کل هزینه ها برای حداقل مدت 24، 142.76 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 5.95 یورو در ماه – بنابراین نرخ ثابت Allnet/SMS را با 20 گیگابایت حجم داده با قیمتی کاملا مقرون به صرفه دریافت می کنید.

در ویدیوی آزمایشی ما می‌توانید پیکسل 7 پرو را ببینید:

گوگل پیکسل 7 پرو چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 120 هرتزی AMOLED است. تانسور G2پردازنده، دوربین 50 مگاپیکسلی و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی که با 30 وات می توان آن را به سرعت شارژ کرد.این دستگاه با IP68 در برابر آب و گرد و غبار محافظت می شود و علاوه بر دوربین معمولی، تله فوتو و لنز واید و همچنین عملکرد شارژ بی سیم – در بررسی ما از Pixel 7 Pro بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنیم. بنابراین در اینجا شما یک تلفن هوشمند قوی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید.

به پیشنهاد در MediaMarkt

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع